אזעקות לרכב

רדיו סיטי מומחים בהתקנת אזעקות לרכב, להזמנות ומידע נוסף בנושא התקנת אזעקות לרכב ואמצעי מיגון לרכב ניתן לפנות לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768.


קיימים סוגים רבים של אזעקות לרכב בעלי פונקציות ויכולות משתנות. בין החברות הרבות אשר מייצרות אזעקות לרכב תוכלו למצוא את החברות הנפוצות בתחום האזעקות: רב בריח, פוינטר, גארד, קוברה וסילבר לין.

 


האזעקה לרכב פועלת כך שמי שנוגע ברכב חיישני התנודה או הנפח של האזעקה חשים בו ומתחילים להתריע על הימצאותו של מישהו זר ליד הרכב שמנסה לפרוץ או להזיק לו.

 


מלבד היכולת לזהות פריצה לרכב האזעקות מגיעות עם שלל פונקציות נוספות אשר הן יודעות לבצע. לדוגמה כאשר דורכים את האזעקה בעזרת השלט רחוק היא יודעת לסגור את החלונות ואת כל הדלתות בעצמה בכדי לוודא שהרכב נעול בעת שעוזבים אותו.

 


כל אזעקה מגיעה עם יחידת שלטי נוחות שבעת הלחיצה סוגרים את הדלתות ומרימים את חלונות הרכב במידה ואלה נשארו פתוחים. קיימים סוגים בודדי של אזעקות מתקדמות שאף יכולים להראות לך על גבי שלט הרכב האם הרכב שלך מזעיק ואם כן איפה פגעו או נגעו בו.

 


אזעקות הרכב נועדו לשמור על רכבך מפני פורצים וגנבים או מפני מכות פגע וברח שמותירים אותך עם הנזק, על כן חברות ביטוח רבות דורשות מבעלי הרכב כאשר הוא בא לבטח את רכבו להתקין אמצעי הגנה מסוג מסוים כתנאי לביטוח הרכב על ידם. כאשר הרכב שברשותך ממוגן באמצעים רבים יותר כך גם קשה יותר לגנוב אותו ועל כן אנשים רבים בוחרים למגן את רכבם כדי שהגנב יעדיף ללכת ולנסות את מזלו במקום אחר.

 


אנשים אשר רעש האזעקה מפריע להם יכולים למצוא פתרון חלופי אחר, למשל קיימים סוגים נוספים של אמצעי מיגון שמשמשים כמו האזעקה והם קודניות מסוגים שונים אשר עושות את אותה העבודה של עיכוב הגנב ומניעה ממנו להניע את הרכב כאשר הוא לא יודע את הקוד. עיכוב הגנב מביא לכך שהוא מסתכן ושוהה זמן רב יותר בזירה ועל כן הוא מעדיף לפנות לרכב אחר אותו יהיה לו יותר קל להניע מבלי להתעכב ולהסתכן בכך שייתפס.

 


כאמור קיימים סוגים של אמצעי מיגון מהאזעקה ברמותיה ובסוגיה השונים ועד לקודניות הרכב ברמות השונות. אם ברצונך להבטיח את שלום רכבך רצוי כי תמהר להתקין עוד היום אמצעי הגנה אשר ימנע מגנבי הרכב את האופציה הקלה להעדיף את רכבך על פני רכב אחר שממוגן כראוי.

 


להזמנות ומידע נוסף בנושא התקנת אזעקות לרכב ואמצעי מיגון לרכב ניתן לפנות לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768.

 


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

אזעקות לרכב

קרא עוד

חומת המגן לרכב

קרא עוד