חיישני רוורס

רדיו סיטי מומחים בהתקנת חיישני רוורס אצלך בבית או בעסק, חיישני רוורס בצבעים שונים, לצורך התקנת חיישני רוורס יש צורך בקדיחת חורים בטמבון הרכב, לכן אני ממליצים לכם להתקין חיישני רוורס רק אצל המומחים למניעת פגיעה או נזק בטמבון הרכב, אנו משתמשים בציוד מיוחד לצורך קדיחה מדוייקת ככל הניתן של החור במטמבון לגודל החיישן.

בנוסף אנו נדאג לחווט ולהתקין את הציוד הנלווה ככה שלא ישאר שום חוטים או פגיעה ברכב שלך, אם אתה רוצה לעבוד עם המומחים הוא לעבוד עם רדיו סיטי.

חיישני רוורס נועדו בכדי לסייע לאדם הנוהג ברכב כאשר הוא מחנה את רכבו או נוסע לאחור. מטרתם של חיישני הרוורס היא למנוע פגיעה הן בכלי הרכב החונים שעומדים ברחוב והן את הפגיעה ברכבך. חיישני הרוורס מצפצפים בעת הנסיעה לאחור ובכך מתריעים כאשר מתקרבים לחפץ כלשהו. כאשר הצפצוף מתחזק או תדירותו גוברת זהו סימן אשר מתקרבים יותר ויותר אל עבר העצם העומד מאחור.

קיימים סוגים של רבים של חיישני רוורס מחברות שונות ובעלי יכולות שונות:

·         חיישני רוורס אשר מצפצפים בלבד בעת הנסיעה לאחור.

·         חיישני רוורס שמצפצפים ומראים על גבי צג את המרחק מהעצם העומד מאחורי הרכב.

·         חיישני רוורס בעלי צג מראה: חיישנים אילו מציגים את המרחק על גבי המראה אופציה אשר מאפשרת גם להביט לאחור דרך המראה ולהסתכל וגם לראות בעזרת החיישנים מהו המרחק מהעצם שנוסעים לעברו.

·          חיישני רוורס דיבור בעברית וצג דקורטיבי בצורת צמיג.

·         חיישני רוורס וידאו

חיישנים רוורס ברכב מאוד הכרחיים לנסיעה בטוחה יותר על הכבישים. כשאתם נוסעים ומורידים את הילדים בבית הספר או בגנים כנראה שבקרבת מקום ישנם ילדים נוספים אשר מסתובבים ולא הבחנתם בהם. על ידי חיישני רוורס תוכלו להיות בטוחים יותר ולקבל התראות על הולכי רגל שקרובים אליכם. רדיו סיטי מספקת מגוון חיישנים לסוגים שונים של רכבים ולמטרות שונות

שימו לב חיישני רוורס מסייעים לנו מאוד בשעת חנייה אך אין להקל ראש בעת הנסיעה לאחור חובה להסתכל במראות ולהסתכל מאוחרי הרכב שאין מפגע כלשהוא או חס וחלילה בן אדם.

מוצר משלים : מצלמת רוורס.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

חיישני רוורס - עיניים נוספות

קרא עוד

חיישני רוורס

קרא עוד