יחידת נוחות ושלטים לרכב

רדיו סיטי מתמחה בהתקנת יחידות נוחות ושלטים לרכב, סט המאפשר את פתיחת וסגירת הרכב מרחוק בעזרת השלט, החל מסגירת דלתות וכלה בסגירת דלתות חלונות אורות ועוד.. 

 

קיימים סוגים שונים של שלטי נוחות מכל מיני חברות אשר מותאמים לחברות הרכב השונות, לדוגמא קים סוג של יחידת שלטי נוחות שמראה את מצב הרכב אם הוא מזעיק או אם השארנו דלת פתוחה על גבי מסך קטן אשר מצוי על שלט הרכב. שלטי הרכב הללו עמידים גם אם אתם נמצאים במרחק רב מהרכב של מעל 500 מטר ניתן לראות ולדעת את מצבו כפי שזה מופיע בשלט בצורה עדכנית כל הזמן.


יתרון נוסף אשר קיים בשלטי הנוחות היא היכולת לאתר את הרכב בכל מקום בו הוא נמצא. לדוגמה ואתם שכחתם היכן חניתם את הרכב בחניון הנכם יכולים בעזרת לחיצה על גבי השלט לגרום לרכב להדליק את 4 אורות הווינקר שלו ולהבהב כך שיהיה לכם יותר קל להבחין היכן הוא ולאתרו. קיימים שלטים בעלי פונקציות נוספות אשר מאפשרים גם את פתיחת הבגאז` והדלקת המנוע ברכב אך אילו לא נפוצים ומבוקשים כמו השלטים הסטנדרטיים של פתיחת ונעילת הרכב.


ליצירת קשר ומידע נוסף אודות אפשרויות והתאמת יחידת שלטים לרכב אשר ברשותכם התקשרו עוד היום לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.

 

רכבים רבים כיום מגיעים לארץ אך ורק עם זוג מפתחות וללא יחידת נוחות ושלטים לרכב, כלומר כאשר הם מגיעים לארץ הם עירומים. נהגים ובעלי רכב רבים בוחרים להתקין יחידת שלטי נוחות ברכב מכיוון שזו יחסית איננה יקרה וחוסכת בכל פעם שיורדים מהרכב לבדוק אם כל החלונות והדלתות שברכב נעולים. יחידת השלטים מאפשרת לנו גם אם שכחנו לנעול את האוטו או איננו בטוחים כי הוא נעול לבצע זאת בלחיצת כפתור דרך חלון הבית וללא צורך לצאת מהבית ולבדוק זאת בעצמנו ידנית.

 

 
יחידה זו יודעת לעבוד גם עם מרימי שמשות ובכך לתת פקודה בעזרת שלט הרכב כאשר לוחצים עליו לנעילה לסגור גם את החלונות במידה והם פתוחים כך שהרכב כולו ינעל כולל החלונות ולא רק הדלתות. במידה וקיים ברכב סאן רוף ניתן לחבר גם אותו כדי שייסגר בעת נעילת הרכב בעזרת יחידת שלטי הנוחות.

 


ליצירת קשר ומידע נוסף אודות אפשרויות והתאמת יחידת שלטים לרכב אשר ברשותכם התקשרו עוד היום לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.

 


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

יחידת נוחות ושלטים לרכב

קרא עוד

יחידת נוחות ושלטים לרכב – יותר מיגון פחות דאגות

קרא עוד