גלריית תמונות - מולטימדיה תואם מקור אנדרואיד לטויוטה לנד קרוזר 2011, 10 אינץ ניופאן
התקנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד 10 אינץ ניופאן תואם מקור לטויוטה לנד קרוזר 2011


מולטימדיה תואם מקור אנדרואיד לטויוטה לנד קרוזר 2011 החלפת מערכת קיימת, שדרוג והתקנת מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד 10 אינץ של ניופאן. לבירור פרטים נוספים, הצעות מחיר להתקנת מערכת אנדרואיד ברכב שלכם, וקביעת מועד ומקום מתאים לכם פנו אלינו בטלפון - 050-408-4768. נשמח לעמוד לשירותכם.


התקנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד פתוחה מאפשרת לכם התקנה של מגוון רחב של אפליקציות שימושיות, אשר מהוות שיפור מיידי של חווית הנהיגה והנסיעה ברכב. מערכת מולטימדיה לרכב ניופאן 10 אינץ אנדרואיד היא מערכת מתקדמת אשר ניתן לשלב ולהטמיע בה מידע ממערכות הקיימות ברכב באופן מושלם.
לדוגמה ניתן לראות בתמונה את פעולת בקר סגירת הדלתות הוויזואלי. החיבור למערכת המולטימדיה מאפשר לנהג גישה מיידית למידע חשוב על מצבו של הרכב במימדים שונים. לעיתים זהו מידע קריטי ומציל חיים.
רדיו סיטי מתמחה במכירה והתקנה של אביזרי רכב באתר הלקוח. ניתן לרכוש ולהזמין התקנת מערכת מולטימדיה לרכב בלבד או לשלב שדרוג של מערכות הקול על ידי התקנת רמקולים לרכב ומגבר לרכב.
כל ההתקנות החדשות או החלפה ושדרוג מערכות מולטימדיה לרכב מתבצע על ידי ניידות שירות של רדיו סיטי, המופעלות על ידי טכנאי התקנה בעלי ניסיון רב.
לבירור פרטים נוספים, הצעות מחיר להתקנת מערכת אנדרואיד ברכב שלכם, וקביעת מועד ומקום מתאים לכם פנו אלינו בטלפון - 050-408-4768. נשמח לעמוד לשירותכם.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה