מוניות אחדות - שירות מוניות בפתח תקווה והמרכז

מוניות אחדות - מוניות פתח תקווה

תחנת מוניות אחדות, מוניות פתח תקווה מפעילה כ- 90 מוניות חדישות המספקות שירותי מוניות כוללים בפריסה ארצית 24/7. מוניות פתח תקווה, תחנת אחדות מעניקה לכם שירות מוניות לנתב"ג בקריאה מידית וכן בהזמנת הסעות ואיסוף מראש לפי מספר טיסה ושעת נחיתה.

להזמנת מונית בפתח תקווה וגוש דן בקריאה מידית או לקביעת מועד איסוף מאוחר יותר צרו קשר בטלפון 3433* או דרך צור קשר באתר של מוניות אחדות.

מוניות פתח תקווה - מוניות אחדות לאיכות השירות

מוניות אחדות - תחנת מוניות בפתח תקווה הנה תחנה ותיקה עם מסורת שירות מוכחת ארוכת שנים. תחנת המוניות אמנם ממוקמת במרכז הסואן של פתח תקווה אך נהגי החברה מעניקים שירותי מוניות בפריסה ארצית. נהגי מוניות אחדות - מוניות פתח תקווה פועלים בהתאם לקוד התנהגות שירותית קפדנית תוך שימת דגש על יצירת סביבת עבודה מזמינה ומסבירת פנים בכל המוניות בפתח תקווה אשר פועלות בתחנה.

שירותי מוניות פתח תקווה - תחנת אחדות

תחנת מוניות אחדות פועלת כאמור 24/7 בפריסה ארצית ומפעילה צי של כ-90 מוניות.

  • השירותים שלנו הם כמובן שירותי מוניות קלאסיים המתאפיינים בקריאה לנסיעה מידית. או איסוף נוסעים מזדמנים. שירותי מוניות אלה מתחלקים בפועל לשניים. קריאות טלפוניות של נוסעים מזדמנים חדשים ואיסוף נוסעים הממתינים ברחוב מצד אחד. מצד שני קהל נוסעים גדול, ותיק ונאמן אשר חוזר ומזמין את נהגי החברה לכל נסיעה. לחברת מוניות אחדות קהל נוסעים נאמן גם במקומות מרוחקים משמעותית מפתח תקווה ונהגי החברה תמיד מוכנים לעמוד לשירותם.
  • שירות נוסף של מוניות פתח תקווה - מוניות אחדות, נסיעות קבועות מראש למוסדות חינוך, חברות מסחריות וארגונים. מרביתן של נסיעות קבועות אלה נקבעות לתקופה ממושכת מבעוד מועד.
  • תחנת מוניות אחדות מפעילה גם שירות משלוחים למסירה מיוחדת (מידי) מדלת לדלת בפריסה ארצית. החברה מעניקה שירותי שילוח קבועים למספר חברות וארגונים אך ניתן להזמין גם שירות משלוחים מידיים לכל רחבי המדינה.
  • שירות מוניות לנתב"ג על ידי מוניות פתח תקווה, תחנת אחדות. גם כאן ניתן לחלק את רוכשי השירות לשניים קריאות מזדמנות של נוסעים המעוניינים לייעל את נסיעתם וחזרתם מנתב"ג ופונים בפעם הראשונה לשירות המוניות לנתב"ג של מוניות אחדות. מצד שני לתחנת המוניות אחדות קהל נוסעים חוזרים אשר מסתמכים בקביעות על שירותי המוניות לנתב"ג שמפעילה החברה מפתח תקווה ומכל גוש דן.
  • במקרים רבים מתקבלת במשרדי החברה פנייה לאיסוף נוסעים נוחתים בנתב"ג והסעתם גם ליעדים בקצווי הארץ. נהגי החברה ידועים כמקבלי פנים של עובדים, נציגי חברות, ובעלי עסקים אשר מגיעים מחו"ל לישראל ללא ליווי. אורחים אלה יש לאסוף ולהביא אל היעד שנקבע (משרדי החברה, בית מלון וכו`). נהגי החברה מיומנים כל שירותי המוניות לנתב"ג.

להזמנת מוניות בפתח תקווה, גוש דן והמרכז פנו לטלפון 3433* או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת אביזרים למשאיות ונגררים

קרא עוד

אביזרים והתקנות לרכב

קרא עוד

החלפת מערכת מולטימדיה לרכב

קרא עוד

מולטימדיה לרכב אנדרואיד

קרא עוד

מערכת מולטימדיה דאבל דין

קרא עוד

מולטימדיה לרכב עם waze

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית ולעגלה

קרא עוד

התקנת מצלמות רוורס אלחוטיות

קרא עוד

חיישני רוורס וקידמיים למשאית

קרא עוד

חיבור כבל AUX וכבל USB

קרא עוד

מתאם ביפים לשלט מקורי לרכב

קרא עוד

טיפים

קרא עוד

קאיה, התקנת מערכת מולטימדיה

קרא עוד

מצלמת דרך לרכב

קרא עוד

כלי עבודה למתקינים

קרא עוד

רמקולים לסירות

קרא עוד

חשיבות כלי העבודה

קרא עוד

תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

קרא עוד