מנורות לרכב

רדיו סיטי התקנת מנורות ועזרים לרכב - מנורות הן פריט חובה בכל כלי רכב מנועי. מנורות לרכב מסייעות לנוהג ברכב לראות ולהראות מרחוק ובכך שומרות על בטיחות הנוסעים ברכב והעוברים בדרך.


ליצירת קשר ומידע אודות סוג המנורה ברכבכם אשר לה אתם זקוקים ניתן לפנות לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.


כאשר מנורה ברכב נשרפת לנו חובה עלינו להחליפה מיד במנורה חדשה. כל המנורות ברכב הן חשובות ביותר המנורות האחוריות שמאירות בצבע אדום שומרות עלינו כדי שניראה על ידי נהגי כלי הרכב שמאחורינו ואילו המנורות הלבנות הקדמיות דואגות שנראה את הדרך ונוכל להבחין בכל סכנה נשקפת. כאשר אחת מהמנורות הללו נשרפת זהו סימן שאנו הופכים לפחות רואים ונראים שזה אומר יותר פגיעים.


בישראל חלה חובת הדלקת מנורות ברכב מהראשון בחודש נובמבר ועד לחודש אפריל. על כן אם תתפסו נוהגים עם מנורה שרופה ברכב הנכם יכולים לקבל קנס כספי ושתי נקודות. לכן בשביל ביטחונכם ובטחון הנהגים מסביבכם החזיקו ברכב ערכה להחלפת מנורות ברכב במידה ואחת מהן תישרף.


מנורות לרכב הן לא עסק יקר אך במידה ותיתפסו עם מנורה שרופה זה יכול להפוך לעסק יקר. אם אינכם יודעים כיצד להחליף נורה ברכב, אנו ברדיו סיטי מספקים שירות החלפת ומכירת נורות לרכבים.


מנורות לרכב הן דבר רגיש מאוד וחשוב לדעת איך להחליף אותן לא כל מנורה מתאימה לכל רכב, ישנן מנורות גדולות וקטנות ומסוגי יצרנים רבים, על כן חשוב לקנות מנורה מחברה טובה גם שתאיר בעוצמה וגם שתחזיק לאורך זמן ולא תידרשו להחליף את אותה המנורה פעמים תכופות כפי שקורה לאנשים אשר קונים מנורות זולות מאוד שנשרפות להם כעבור זמן קצר מאוד.


בכל רכב המנורה שונה כפי שכבר הזכרנו אך גם טכניקת החלפת הנורה והפעולות שיש בכדי לבצע את החלפת הנורה הן שונות. על כן אם אינך בקיא כיצד להחליף נורה ברכבך רצוי כי תיגש למוסך אשר יודע לעשות זאת או תזמין את אחת מהניידות של רדיו סיטי שתבצע עבורך את החלפת הנורה בביתך או בכל מקום אשר תהיה.


ליצירת קשר ומידע אודות סוג המנורה ברכבכם אשר לה אתם זקוקים ניתן לפנות לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.

 לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

מנורות לרכב

קרא עוד