מסכים לרכב

למי מאתנו לא יצא לעבור ליד רכב נוסע ולראות את הילדים היושבים מאחור רגועים ונהנים בעת הנסיעה כאשר הם צופים בסרט האהוב עליהם או בהופעה של יובל המבולבל. גם אתם יכולים להתקין מסכים ברכב מבלי לחשוש מהוצאה גדולה של כסף על התענוג.


לשאלות נוספות בקשר למסכים לרכב והתקנת מערכות מולטימדיה ניתן להתקשר למומחים של רדיו סיטי בטלפון: 050-4084768 או ליצור עמנו קשר דרך האתר.


בשנים האחרונות תחום המולטימדיה לרכב השתפר רבות ועמו גם ירדו המחירים בצורה ניכרת. על כן אנשים רבים מוצאים לנכון לפנק את עצמם בטכנולוגיות שונות אשר בעבר היו נחלתם של העשירים בלבד. כיום הורים לילדים רבים בוחרים להנעים את הנסיעות בסרטים או בתוכניות טלוויזיה אהובות בין אם זה בנסיעה קצרה מהגן אל הבית ובין אם זה בטיול המשפחתי לצפון בסוף השבוע. התקנת מסכים לרכב מאפשרת לשמור על הילדים רגועים במהלך הנסיעה, התעסוקה אשר מושכת את תשומת ליבם מאפשרת להורה שנוהג ברכב להיות מרוכז בנסיעה עצמה ומונעת את הסחות הדעת הרבות שנוצרות כאשר הילדים משועממים ורבים ביניהם מאחור.


מסכים לרכב מגיעים בכל מיני גדלים וסוגים בהתאם לרצונו של בעל הרכב ובהתאם לסוג הרכב העומד לרשותו. לדוגמה רכב בעל ריפודי עור בצבע כרם ניתן לרכוש מסכים תואמים באותו הגוון של הרכב ובכך ליצור מראה שלם ומקורי לאחר ההתקנה. אופציה נוספת אשר רבים נוטים לעשות אותה הוא החלפת משענות הראש ברכב במשענות מובנות עם מסכים, פעולה זו מאפשרת לבעל הרכב גם כאשר הוא רוצה למכור את הרכב לקחת איתו את ההשקעה במערכת המולטימדיה ובמסכים לרכב ולהעבירם אל הרכב המשפחתי החדש.


סוג נוסף של מסכי רכב אשר נפוץ הוא מסך מתקפל אשר ממוקם בתקרת הרכב וניתן לפתוח אותו או לקפלו בהתאם לרצון הנוסעים. לרוב אופציה זו ישימה ברכבי הסעות או בג`יפים ורכבים גדולים מכיוון שלא ניתן להתקין מסך אישי עבור כל נוסע מתקינים מסך מרכזי באמצע הרכב אשר משמש את כל הנוסעים בו. לרוב מסך זה הוא מאוד גדול ומאפשר צפייה ברורה קלה ונוחה לכל הנוסעים.


רדיו סיטי מומחים בהתקנת מסכים לרכב אנו מאמינים בהתאמת המוצר באופן אישי עבור הלקוח שבא לקנות שיתאים לצרכיו ויעניק לו את החוויה בה היה מעוניין. שביעות רצון הלקוח מהמוצר והיחס האישי בעבורנו הם ערך עליון אשר יש לחתור אליו. עובדי רדיו סיטי ידעו להתאים בעבור כל לקוח את המערכת עם המסכים לרכב אשר יתאימו בדיוק עבורו ועבור סוג הרכב שלו ובהתאם לגובה התקציב הקיים ברשותו.


לשאלות נוספות בקשר למסכים לרכב והתקנת מערכות מולטימדיה ניתן להתקשר למומחים של רדיו סיטי בטלפון: 050-4084768 או ליצור עמנו קשר דרך האתר.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

מסכים לרכב

קרא עוד

מסך משענת ראש לרכב

קרא עוד

משענת ראש dvd

קרא עוד