גלריית תמונות - מערכת מולטימדיה - טויוטה
התקנות של מערכות מולטימדיה ברכבי טויוטה מבוצעות על ידי ניידות השירות של רדיו סיטי הפועלות הן בשירות לציי רכב והן בשוק הפרטי. אנו מבצעים את ההתקנה בצורה מקצועית כולל כל המכלולים והמתאמים הנדרשים לשם הטמעת המערכת החדשה או השדרוגים בלוח המכונים באופן מושלם.
גם אם ברשותכם רכב טויוטה שבו מותקנת מערכת מולטימדיה לרכב ניתן לבצע שדרוגים והתאמות למערכת קיימת, או להחליף למערכת מולטימדיה חדשה. ניתן להזמין בהתקנת מערכת מולטימדיה לרכב גם התקנת מצלמות רוורס, חיישני רוורס ולהוסיף למערכת מסכי משענת ראש וכל אביזרי רכב הדורשים התקנה מקצועית.


רדיו סיטי מתמחה בהתקנת מערכות מולטימדיה לרכב טויוטה מכל הדגמים. אנו מספקים שירותי התקנות ושדרוגים למערכת מולטימדיה לרכב בפריסה ארצית בבית הלקוח. רדיו סיטי מפעילה צוותי טכנאים מיומנים ובעלי ניסיון רב בהתקנת מערכות מולטימדיה לרכב ואביזרי רכב נוספים , במגרש החנייה של העבודה או בכל מקום שמתאים לכם.
אנו מספקים גם שירות תיקון מערכות מולטימדיה לרכב כולל איסוף והחזרה לבית הלקוח.
לקבלת פרטים נוספים, הצעות מחיר וקביעת מועד להתקנה במקום וזמן מתאימים לכם צרו עמנו קשר בטלפון - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.


 


התקנות של מערכות מולטימדיה ברכבי טויוטה מבוצעות על ידי ניידות השירות של רדיו סיטי הפועלות הן בשירות לציי רכב והן בשוק הפרטי. צרו עמנו קשר בטלפון - 050-4084768.


 


 

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה