גלריית תמונות - מצלמות למשאיות ואוטובוסים
רדיו סיטי מתמחה בביצוע התאמות מיוחדות להתקנת מצלמות למשאיות ואוטובוסים. אנו מספקים לכם מצלמות אלחוטיות למשאיות ואוטובוסים הניתנות לשילוב כמצלמות להתקנת פנים וחוץ. רדיו סיטי מספקת לכם שירות התקנות מקצועי בפריסה ארצית באתר הלקוח כך שניתן לבצע את ההתקנה בשעות שהרכב פנוי ואינו פועל. אנו מפעילים צי של ניידות שירות להתקנת אביזרי רכב ומצלמות אלחוטיות למשאיות ואוטובוסים.


שימו לב התקנת מלמות אלחוטיות למשאיות ואוטובוסים משפרת משמעותית את יכולת התימרון של הנהג המפעיל תו שמירה על בטחונם של הנוסעים והולכי הרגל וזאת בהשקעה לא גדולה יחסית לסיכונים הקיימים בנהיגה והפעלת רכבים כבדים ואוטובוסים ללא מצלמות אלחוטיות.


מתקיני רדיו סיטי מתמחים בביצוע כל ההתאמות הנדרשות על מנת לענות בדיוק על צרכי הלקוח וקביעת המצלמות לפי העדפותיו של מפעיל הרכב ובעליו. אנו מספקים שירותי התקנות לחברות, ארגונים, ציי רכב ובעלי רכב פרטיים. ניתן לשלב בקריאת התקנה ביצוע שדרוג או החלפה של מערכת מולטימדיה לרכב והוספת אביזרי רכב נוספים (כגון רמקולים או מגברים למערכת מולטימדיה קיימת.


להזמנת התקנה של מצלמות אלחוטיות למשאיות ואוטובוסים, ואביזרי רכב נוספים לקביעת מועד ומקום וקבלת הצעת מחיר צרו עמנו קשר בטלפון - 050-4084768


 

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה