מצלמות לרכב

מחפש מצלמת רוורס? בעל רכב מסחרי ושדה הראייה שלך מוגבל? רדיו סיטי מתמחה באספקת מגוון מצלמות ייעודיות לרכב לעזר ובטיחות לנהג ברכב פרטי, מסחרי או משאית. מצלמות לרכב קונים ברדיו סיטי במגוון דגמים, גדלים ובהתאמה אישית לכלי רכב רבים. אתה יכול להפסיק לחפש כי הגעת למקום הנכון! מצלמת צד למשאית, מצלמת רוורס לרכב, מצלמת פרפר לטומבון, מצלמת רוורס זוויתית ועוד אחרות רבות. רדיו סיטי תספק עבורך בנוסף עוד מגוון מוצרים איכותיים מהמותגים הטובים בעולם כמו: מסכי DVD, מערכות GPS, רמקולים, מערכות שמע, רדיו דיסק ועוד.

להזמנת מצלמת רוורס, לשאלות נוספות וליצירת קשר ניתן להתקשר ל: 050-4084768 , או לצור עמנו קשר ב"צור קשר" באתר. התקנות בבית הלקוח אפשריות בתיאום מראש בלבד.

מצלמות לרכב הם כלי עזר לנהיגה שהתפתח בעקבות הצורך להפוך נהיגה לבטוחה וזהירה יותר. בעזרת מצלמות ניתן לראות תאי שטח מתים ולהגדיל את שדה הראייה דבר חשוב וקריטי בזמן נהיגה, במיוחד בנסיעה לאחור עם רכב מסחרי ובחנייה. אם אתם מתקשים בנסיעה לאחור ושדה הראייה שלכם מוגבל, חניה ברוורס היא צד חלש אצלכם או שברצונכם פשוט לנהוג זהיר ובטוח יותר – רדיו סיטי תספק עבורכם מגוון רחב של מצלמות לרכב אשר יספקו לכם את המענה הישיר וזהירות בדרכים.ברשותנו מגוון רחב למצלמות רכב החל מרכבים פרטיים ועד רכבים מסחריים ומשאיות אשר בעלות עמידות ואיכות תמונה בתנאי דרך רבים.


מצלמות רכב – זוג עיניים נוספות 

 

ברכבים מסחריים במיוחד כאלה העמוסים מאחור, או כאלה שמראות צד לא מספקות מענה טוב לשדה הראייה, מצלמת רוורס המצוידת בחיישנים מתקדמים ומסך ליד הנהג, הם שילוב מצוין אשר מספק מענה ישיר וטוב לנהג. כך תוכלו להיות בטוחים יותר בנסיעה לאחור ותהיו יותר בטוחים שאין ילד שהחליט לעבור מאחורי הרכב שלכם. התקנת מצלמות לרכב גם היא מלאכה לא של כל אחד ודורשת מיומנות מהמתקין. אנו ברדיו סיטי מקפידים על החזקת מתקינים מקצועיים, מיומנים המבצעים עבודה נקייה ומסודרת כך שתמנע לכם בעיה מיותרת שעלולה לצוץ מהתקנה של חובבנים. המתקינים של רדיו סיטי הם מתקינים מסורים, אשר יתקינו עבורכם את מצלמות הרכב המתאימות בדיוק עבורכם ובהתאם לדרישותיכם.

מצלמת רכב היא דבר נפוץ ושכיח ולכן חשוב שתבחרו ברדיו סיטי כמתקינה של המצלמות לרכב שלכם. שביעות הרצון שלכם חשובה לנו ושתוכלו להשתמש במצלמת הרכב לאורך וזמן וכמובן שתפיק לכם תועלת על הכביש. לכן אנו משתמשים במוצרים איכותיים ובאנשים שידאגו להתקנה הראויה למוצרים אלה. אצלנו תוכלו למצוא עוד מגוון מוצרים מהם תוכלו להתרשם באתר שלנו.

התקשרו לרדיו סיטי והזמינו מצלמות לרכב והתרשמו מגוון מוצרים נוספים לרכב: 050-4084768 . אתם יכולים בנוסף לצור עמנו קשר בכל הנוגע לבירורים והתייעצות נוספת גם ב"צור קשר" באתר שלנו. התקנות בבית הלקוח אפשריות בתיאום מראש בלבד .לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

מצלמות לרכב

קרא עוד

מצלמות לרכב - בטיחות בכביש

קרא עוד