מצלמות לרכב

נוסע ברכב מסחרי או אולי משאית? שדה הראיה שלך מוגבל רוב הזמן? רדיו סיטי תספק לך את הפתרון הטוב ביותר – מצלמות לרכב איכותיות שיספקו לך עזרה רבה ביום ובלילה. ברשותנו מצלמות לרכב מסוגים שונים כמו מצלמת צד למשאית, מעמד למספר עם מצלמה, מצלמת רוורס לטומבון, מצלמת רוורס זוויתית ועוד טובות אחרות. ברשותנו מצלמות מסוגים שונים אשר יתאימו לרכב הפרטי, המסחרי או המשאית שלכם. התקשרו עכשיו לרכישה והתקנה של מצלמות לרכב והגדילו את בטיחותכם על הכביש.


התקשרו עכשיו לקבלת מידע נוסף ולהזמנות של מצלמות לרכב: 050-4084768, גם דרך "צור קשר" באתר.

למה דווקא מצלמות לרכב?


בעבר כשהטכנולוגיה לא הייתה מפותחת כל כך, הנהג היה נעזר רק במראות הרכב, בשיקול דעתו ובניסיון שלו על הכביש.אז לא היו מצלמות רוורס, מצלמות צד ואפילו מצלמות לדרך עצמה אלא הסתמכנו אך ורק על עצמנו וכאן יש בעיה קטנה. היום, פותחו אמצעי עזר שונים המשמשים לנהג כ"עיניים" נוספות על הכביש ומצלמות לרכב הן דוגמא נפלאה לכך. מצלמות לרכב מצוידות בדרך כלל במסך המאפשר לכם לראות את הדרך, במרחק שלכם מעצם מסוים ואף מתריעות במקרה שאתם קרובים מידי. כלומר כעת יש לכם עוד "מישהו" להיעזר בו, כך תקטינו את הסיכון לפגוע ברכב שחנה לצדכם והכי גרוע בהולכי רגל שלא ראו אתכם.


גם אם אתם חושבים שאתם הנהגים הכי טובים בעולם, מצלמת רכב תהפוך אתכם ליותר טובים! ברדיו סיטי תוכלו להנות משירות של רכישה והתקנה של מצלמות לרכב, לכל הדגמים והסוגים הקיימים. אנו מחזיקים את מיטב המתקינים, אשר יבצעו את ההתקנה באופן הנכון תוך שמירה על רכבכם ללא נזקים קוסמטיים שעשויים להיווצר על ידי חובבנים.


התקשרו עכשיו לרדיו סיטי ונשמח לספק לכם שירות אדיב ומקצועי: 050-4084768

 


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

מצלמות לרכב

קרא עוד

מצלמות לרכב - בטיחות בכביש

קרא עוד