מצלמת דרך לרכב

רדיו סיטי מספקת מצלמות דרך, אם גם אתה מעוניין במצלמת דרך צור איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונספק לך את המצלמה עד פתח הבית או העסק, ניתן לקבל ייעוץ והכוונה לגבי מצלמת הדרך.

לצפייה במוצרים – מצלמות דרך

מי לא ראה ביוטיוב אנשים שמצלמים את עצמם נוהגים ו"תפוסים" תאונות או אירועים מיוחדים ומפרסמים אותם? ובמקרים אחרים מצלמות הדרך עוזר להם להוכיח את חפותם במקרה של שוטר או פקח טועה, וגם כאלה יש בפייסבוק וביוטיוב.

מצלמוצ דרך לרכב קיימות כבר מתחילות שנות ה2000 אך רק בשנת 2012 נכנסו למודעות והחלו להימכר מצלמות כאלה, כנראה בגלל הפרסום הרב שהם מספקות כאשר תופסים בעדשה אירוע מעניין או התרומה שלהם במקרה של דוח שגוי כפי שצויין קודם.

מצלמות דרך הן דרך מצויינת לחסות את עצמך מאישומי שווא, כמה פעמים קרה לך או ששמעת מחבר על תאונה שהסתיימה ללא נפגעים עם נזק קל בלבד אך עם תביעה אל עשרות אלפי שקלים, עכשיו יותר תמיד יש לך הזדמנות במחיר נמוך לצייד את עצמך במצלמת דרך ולספק הוכחות.

מצלמת דרך לרכב מותקנת על השמשה הקדמית של הרכב על גבי מעמד מיוחד (כמו לאייפון , גי פי אס וכו`) ומקליטה את מהלך ובכך למעשה מתעדת את המתרחש על הכביש בזמן אמת. סוללת המצלמה ניתנת להטענה דרך חיבור למצת, הצילום מוקלט ונשמר על גבי כרטיס זיכרון "מיקרו" (ניתן לרכוש בנפרד) המצלמה.

בעבר מחירי מצלמות הרכב היו גבוהים יחסית בשוק ושימשו בעיקר את כוחות הביטחון וגופיים ממשלתיים בשל מחירן אך כיום מחירי מצלמות הרכב ירדו בצורה משמעותית ומאפשרים גם לאנשים פרטים להנות משקט ובטחון נפשי התקנת המצלמה קלה ופשוטה ויכולה להתבצע בידי הנהג עצמו או כל אדם מטעמו ואינה דורשת התקנה מיוחדת של בעל מקצוע.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת אביזרים למשאיות ונגררים - התקנות מיוחדות מיוחדות

קרא עוד

אביזרים והתקנות לרכב

קרא עוד

החלפת מערכת מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת 2 מצלמות למשאית ולעגלה

קרא עוד

התקנת מצלמות רוורס אלחוטיות

קרא עוד

חיישני רוורס וקידמיים למשאית

קרא עוד

חיבור כבל AUX וכבל USB

קרא עוד

טיפים

קרא עוד

קאיה, התקנת מערכת מולטימדיה

קרא עוד

כלי עבודה למתקינים

קרא עוד

רמקולים לסירות

קרא עוד

מצלמת דרך לרכב

קרא עוד

חשיבות כלי העבודה

קרא עוד

תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

קרא עוד

מוניות אחדות - מוניות פתח תקווה

קרא עוד