סוללות לשלטים

רדיו סיטי מכירה של סוללות לשלטים גם בדואר - קיימים סוגי שלטים לרכב ולחניה רבים, ככמות סוגי השלטים כך גם היא כמות סוגי הסוללות לשלטים אשר קיימת. אנו עושים שימוש בשלט הרכב והחנייה מספר פעמים ביום ועל כן הסוללות מתבלות ונגמרות עם הזמן. כאשר אנו מבחינים כי השלט אינו מתפקד ברגע שאנו לוחצים או שאינו עובד ממרחק רב כנראה שהגיע הזמן להחליף את הסוללה בשלט.


ליצירת קשר ומידע נוסף אודות אפשרויות והתאמת סוללות לשלטים לרכב ולחניה אשר ברשותכם התקשרו עוד היום לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.


אנשים רבים עושים את הטעות של ללחוץ חזק על הכפתור של השלט כאשר זה אינו פותח את השער או הרכב. לרוב הבעיה היא איננה במנגנון השלט אלה בסוללה שיש צורך להחליפה כי הגיע יומה ותמו חייה.

 החלפת הסוללות לשלטים היא איננה רצינית וניתן לעשות אותה במספר רגעים ואפילו באופן עצמאי.


אנו ברדיו סיטי מוכרים ומשווקים סוללות לשלטים מכל הסוגים והדגמים הקיימים בשוק בהתאם לאזעקת הרכב או יחידת הנוחות אשר קיימת ברשותכם. גם אם אינכם יודעים מהו הדגם של הסוללה אשר ברשותכם תוכלו להגיד לנו איזו אזעקה או יחידת שלטי נוחות קיימת ברכבכם ואנו נדע להתאים לה את הסוללה הנחוצה לה.


במידה וכבר נקרעה לכם הגומייה לשלט הרכב כתוצאה מכך שחשבתם שהשלט אינו תקין או משימוש רב, אנו ברדיו סיטי מספקים גם גומיות מקשים ללחצנים עבור כל סוגי השלטים הקיימים בשוק כך שאם הלחצן אינו מתפקד והבעיה אצלכם היא לא הסוללה אנו נוכל לספק לכם גומייה חדשה ואפילו שלט שלם שיותאם למערכת יחידת שלטי הנוחות או האזעקה שברשותכם במידה ואחד השלטים אבד או נהרס כליל.


לכל בעיה יש פתרון כל שנותר לכם הוא להרים טלפון ולספר לנו מה הבעיה עם השלט שלכם ואנו בעזרת הניסיון אשר ברשותנו נדע להכווין אתכם לפתרון הדרוש לכם וכיצד עליכם לפתור אותו. רדיו סיטי מלבד זה שהיא מתקינה מערכות שלמות ויחידת שלטי נוחות היא גם מספקת שירותי חילוץ ותיקון עד הבית של יחידות שלטי נוחות וסוללות כך שבמידה ונתקעתם עם הרכב בקניון, בחניון, בסופר או בעבודה ואין לכם דרך לפתוח את הרכב ולהניעו אנו נהיה שם בשבילכם בכדי לתקן לכם את התקלה ולאפשר לכם לחזור הביתה עם רכב תקין ושלטים תקינים.


ליצירת קשר ומידע נוסף אודות אפשרויות והתאמת סוללות לשלטים לרכב ולחניה אשר ברשותכם התקשרו עוד היום לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.

 

 


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

סוללות לשלטים

קרא עוד