רדיו סיטי מומחים לכל סוגי הקודניות לרכב, כל רכב חדש אשר נמסר לבעליו נדרש לצאת משערי החברה עם ביטוח. לשם ביטוחו של הרכב צריך להתקין עליו אמצעי בטיחות אשר יקשו על גנבים במידה וינסו לפרוץ לרכב ולגנוב אותו. אמצעים אילו נועדו בכדי לעקב את הגנבים ולהפוך את גניבת הרכב ללא כדאית בעבורם מהחשש שיתפסו.


למידע נוסף לגבי התקנת או תיקון קונית לרכב ניתן ליצור קשר בטלפון: 050-4084768,
או דרך "צור קשר" באתר.

 


קודנית לרכב היא לוח מקשים אשר מאפשר את הנעת הרכב בעזרת המפתח רק במידה והוקש הקוד הנכון. קיימים סוגים רבים של קודניות לרכב בעלות רמות מיגון שונות. כל חברת ביטוח אשר תרצו לבטח בה את הרכב תדרוש מכם להתקין קודנית לרכב בהתאם לשוויו ורמת ביקושו בקרב גנבי הרכב. במידה ולא תעשו זאת יסרבו חברות רבות לבטח את רכבכם או שיציעו לכם מחיר גבוהה בהרבה מהמקובל בשוק עקב פגיעות הרכב בפני הגנבים.

 

בין אמצעי המיגון הנפוצים לרכבים קיימים האזעקה והקודנית לרכב. לאחרונה נאסר על התקנת אזעקות לרכב ברכבים חדשים מכיוון שכאשר הן עובדות הן גורמות למטרד לסובבים ומפריעות לציבור עד שבעל הרכב מנתק אותן. עקב נסיבות אילו והשתכללות הקודניות אשר מצליחות למנוע פריצות רכבים רבות הוחלט על ביטול הצורך באזעקה. ישנם כמה סוגים נפוצים של קודניות אשר רוב הרכבים מתבקשים להתקין בכדי לקבל את אישור המיגון של חברות הביטוח לכלי הרכב: דולפין, כוכב, תמנון ומרכבה. ניתן להשיג אצלנו ברדיו סיטי את כל אחת מהקודניות הללו ואף לבצע את ההתקנה בבית הלקוח בתאום מראש.


כמו כל חפץ אשר נעשה בו שימוש יומיומי גם הקודניות מתבלות. במידה ואתם מנסים להקיש את הקוד ברכבכם אך המקשים מסרבים לתפקד ולהילחץ סימן שהקודנית שלכם בלויה או מקולקלת והמגעים שלה הרוסים. בכדי לא להיתקע עם הרכב מבלי שתוכלו להניע אותו ותאלצו להזמין שירותי חילוץ רצוי להחליף להן מידי כמה שנים את לוח המקשים במידה וזה מתחיל לעשות בעיות.

 


במידה והגומייה בקודנית לרכב שלכם הרוסה רדיו סיטי תספק לכם מגוון גומיות חדשות ואיכותיות של קודנית לרכב, אשר יחזירו את הקודנית שלכם לתפקוד מלא כאילו החלפתם לקודנית חדשה.

 


למידע נוסף לגבי התקנת או תיקון קונית לרכב ניתן ליצור קשר בטלפון: 050-4084768,
או דרך "צור קשר" באתר.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת קודן לרכב

קרא עוד

קודן לרכב

קרא עוד