רדיו dvd

בשנים האחרונות הנסיעה ברכב השתפרה פלאים ועמה גם האביזרים הנלווים אשר אמורים להנעים את זמנכם בזמן נסיעות משפחתיות וטיולים. רכבים רבים מגיעים עם מערכות מולטימדיה ישירות מהיצרן אך חלקם עדיין אינם משווקים את הרכבים עם מערכות שכוללות רדיו DVD.


לשאלות נוספות בקשר למכשירי רדיו DVD ובירורים נוספים ניתן להתקשר לטלפון: 050-4084768 או ליצור עמנו קשר דרך האתר.

 


לא צריך להתייאש, גם אם הרכב שברשותכם ישן או חדש ואיננו נושא את השיפורים והטכנולוגיות החדשות, תוכלו להתקין זאת עצמאית. כל שצריך הוא לבחור דגם אשר הנכם מעוניינים בו ולהחליף את הרדיו הפשוט שקיים ברכב ברדיו DVD . אם הרכב אשר קיים ברשותכם מגיע עם רדיו מקורי אשר מחובר לקונסולה הראשית של הרכב גם אתם יכולים להחליף ולשים רדיו DVD , ברכבים מסוג זה כל שנדרש הוא להוסיף מעבר למכשיר אותו אתם רוצים להתקין הלבשת פלסטיק אשר מותאמת בדיוק לסוג הרכב והדגם שברשותכם כך שלאחר ההתקנה של הרדיו DVD החדש הרכב נראה כאילו הגיע עם המכשיר ככה ישירות מהחברה.

 


מכשירי הרדיו DVD הם מאוד חכמים ועל כן ניתן לחבר אותם מעבר לרמקולים ולמגבר גם למסכים אשר ניתן להתקין אותם במשענות הראש של כיסא הנהג והיושב לצידו ובכך לאפשר לילדים היושבים מאחור לראות סרטים ללא מאמץ במהלך הנסיעה במסך אשר נמצא בדיוק מולם. הורים רבים לילדים מחליטים מעבר למסכי הרכב ורדיו DVD להתקין לילדים אוזניות אשר יאפשרו הן לילדים להנות מהסרט המוקרן והן להורים לשוחח ביניהם או לשמוע רדיו ממכשיר נוסף אשר יותקן ברכב. כך על ידי אופציות אילו כל יושבי הרכב יכולים להנות מחוויית הנסיעה מבלי להפריע אלה לאלה.

 


קיימים סוגרים רבים של מכשירי רדיו DVD:
• רדיו DVD עם מסך מובנה במכשיר
• רדיו DVD אשר נראה כמו רדיו דיסק רגיל אך יודע לקרוא קבצי DVD וניתן לחברו למסכים אשר מותקנים ברחבי הרכב ומשמש בדיוק כמו הDVD היושב אצלכם בסלון.
• רדיו DVD עם מסך נשלף בגדלים שונים.

 


האפשרויות הרבות שבאות עם מכשירי רדיו DVD מאפשרות להם להתחבר בעזרת מתאמים שונים למצלמת הרוורס ולהציג את הנסיעה לאחור בצורה בטוחה ולעיתים גם להציג על גבי המסך תוכנות ניווט בעת הנסיעה.

 


אז אם בא לכם להתפנק בעת הנסיעה בטיול המשפחתי הבא, או למצוא דרך להעסיק את הילדים כאשר נוסעים נסיעות ארוכות לבקר את סבא וסבתא או הדודים. כל שעליכם לעשות הוא להתקין רדיו DVD ברכב שישפר פלאים את חווית הנסיעה ויגרום לילדים לבקש לצאת לטיולים ולנסוע לבקר את המשפחה בכל פעם מחדש.

 


לשאלות נוספות ובירורים בקשר למכשירי רדיו DVD ניתן להתקשר לטלפון: 050-4084768 או ליצור עמנו קשר דרך האתר.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

רדיו DVD לרכב – תפעול קל ופשוט

קרא עוד

רדיו dvd

קרא עוד