רמקולים לרכב

רדיו סיטי מתמחה במכירה והתקנות רמקולים ומערכות מולטימדיה לרכב החל משנת 1996. רדיו סיטי מקפידה על התאמת מוצר ללקוח לפי דרישתו האישית תוך מתן מענה אישי, מהיר ומקצועי. בין מוצרינו תוכלו למצוא: רמקולים לרכב, דיבוריות בלוטוס, אזעקות, יחידות נוחות ושלטי רכב, מצלמות לרכב, מערכות מולטימדיה ועוד.

 

ליצירת קשר ומידע נוסף: 050-4084768, או דרך "צור קשר" באתר.

 

כיום, התקנת מערכת שמע ברכב הינה דבר שכיח ורבים משדרגים את רכבם במערכת שתספק להם חווית שמע ואף מוסיפים מסכי מולטימדיה למושבי הרכב על מנת לצפות בסרטים וקליפים. ברגע שהחלטתם להתקין מערכת ברכב שלכם, המומחים של רדיו סיטי יספקו לכם ייעוץ והכוונה בהתאם לגדל ההשקעה ולאיכות השמע אותה תרצו להשיג. אם המערכת ברכב לא מספקת אתכם, מעלה אבק או שבא לכם להחליף אותה, אנו נמליץ לכם על מערכת חדשה שתשביע את רצונכם.

 

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רמקולים לרכב מסוגים וגדלים שונים: 4", 5.25", 6.5", 6" ו-12", עוצמות שמע שונות, טוויטרים(צלילים גבוהים), סאב וופר(צלילים נמוכים) ורמקולים רגילים( מידים - מוסיקה הכללית). בנוסף ברשותנו סטים של קומפוננטים – רמקולים המחולקים ל2/3 רמקולים ו"קרוס" שאחרי לחלק את הצלילים ולהוציא אותם אך ורק מהרמקול הייעודי שלהם, מה שמביא לאיכות שמע ברמה גבוהה. בסט של קומפוננט ניתן לחלק את הרמקול ולמקם כל רכיב בחלק אחר באוטו בהתאם לתכנון המערכת, לדוגמא טוויטרים בקדמת ההרכב מול הנהג, סאב מאחור ועוד.

 

אם הנכם משתמשים סבירים, כלומר רוצים לשמוע רדיו ודיסק טוב מידי פעם נמליץ לכם על רמקולים באיכות טובה שיספקו לכם מענה לצורך זה. לחובבי המוסיקה ולכאלה שמבינים ומחפשים איכות סאונד נספק מערכת מתקדמת הכוללת רמקולים לרכב, טוויטרים, סאב ומגברים לרכב שיהפכו את חווית השמע ברכב לעולם אחר לגמרי. ברדיו סיטי תקבלו הכוונה מהמומחים שלנו בנושא מערכות השמע לגבי מיקום הרמקולים, בחירת סוג הרמקול ואיכותו. תכנון המערכת ובחירת הרכיבים הוא שלב הכרחי וחשוב משום שתכנון חובבני ולא מקצועי יביא לתוצאות לא טובות. לעומת זאת, תכנון נכון יניב לכם מערכת עם הספק וניצול גבוה של הרמקולים, צלילים נקיים והנאה רבה.

 

מאז ייצור הרכב הראשון בעולם חווית הנסיעה ברכב התפתחה ושודרגה פלאים. המטרה הראשית של הרכב שברשותנו זה לקחת אותנו ממקום למקום וזה ברור לכולם, רק שאז לא כל כך חשבו על כל התוספות הנלוות לנהיגה כמו מצלמות רוורס, מולטימדיה ומערכות שמע. רדיו סיטי מחזיקה ומתקינה עבור לקוחותיה מגוון רמקולים לרכב, בדגמים שונים וממגוון מותגים מובילים ברחבי העולם הכל בהתאם לדרישתו האישית של הלקוח.

 

שביעות הרצון של לקוחותינו הינה ערך חשוב מאוד עבורנו ועל כן במתן שירות ללקוח אנו מקפידים להתאים את המוצר בדיוק לדרישתו האישית. רדיו סיטי מלווה את לקוחותיה החל מהרגע הראשוני תוך מתן יחס אישי ועד לרגע בו אנו יושבים ביחד אתכם ברכב ושומעים שיר עם המערכת החדשה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל שאלה נוספת בטלפון: 050-4084768, או דרך צור קשר באתר.
לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

רמקולים לרכב

קרא עוד

בחירת רמקולים לרכב

קרא עוד