שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון להפעלת מערכת מולטימדיה לרכב אוניברסלית (כולל מענה לטלפון העברת תחנות ופונקציות) המותקנת ברכב ללא צורך להסיר ידיים מההגה.

רדיו סיטי - ביצוע התקנות של שלט הגה אוניברסלי לרכב באתר הלקוח. שירות התקנות בפריסה ארצית על ידי ניידות שירות של מתקיני אביזרי רכב בעלי הסמכה וניסיון רב שנים. התקנה מהירה ללא עיכובים.

שלט הגה אוניברסלי לרכב מותקן על מנת לעמוד בדרישות תקנות התעבורה החדשות (תקנה 28א), אוסרת על הורדת ידיים מההגה. קבלו מענה הן לעמידה בדרישות החוק, והן לשיפור משמעותי בנוחות ההפעלה של מערכת המולטימדיה לרכב אוניברסלית, הקיימת ברכבכם או מערכת מולטימדיה חדשה אותה אתם מבקשים להתקין.

רדיו סיטי מציעה לכם שירותי התקנות של שלט אוניברסלי לרכב ואביזרי רכב נוספים בבית הלקוח בפריסה ארצית. ניתן לשלב התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב, כתוספת בהתקנת מערכת מולטימדיה לרכב חדשה או כחלק משדרוג המערכת הקיימת.
לבירורים הצעות מחיר לפרטיים ובעלי ציי רכב, להתקנת שלט אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון או רכב אחר, שלא קיים בו שלט הגה להפעלת מערכת המולטימדיה המותקנת ברכב. פנו אל רדיו סיטי בטלפון -050-408-4768 או דרך צור קשר. נציגי השירות שלנו ישמחו לקבוע מועד ומקום התקנה המתאים לכם.
שימוש לב ההתקנה היא מהירה ואין צורך להשבית את הרכב לזמן ממושך.

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריוןחזרה ל - שלט הגה אוניברסלי לרכב

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שלט אלחוטי למולטימדיה לרכב RM-150

 class=
שלט אלחוטי למולטימדיה לרכב RM-150

רדיו סיטי מציעה לכם התקנה זריזה בבית הלקוח של שלט אלחוטי למולטימדיה RM-150 לשילוב בעיצוב המקורי של הרכב. ניתן להפעלה ללא הפניית מבט.

שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן

 class=שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן

שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן המותקן במהירות מאחורי מערכת המולטימדיה ברכב. אפשרות שליטה מלאה בתפקודי המערכת..