שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן ג אמפי 2015

שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן ג אמפי 2015

התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן ג`אמפי 2015 כתוספת להתקנת מערכת מולטימדיה לרכב במקום הקדיו המקורי. שירות התקנות לשלט הגה אוניברסלי בפריסה ארצית.

שלט הגה אוניברסלי מומלץ להתקנה בכל רכב שבו לא קיים שלט אוניברסלי צמוד הגה או שלט אוניברסלי אחר אשר מאפשר שליטה במערכת המולטימדיה לרכב ללא הסרת הידיים מההגה.

שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן ג'אמפי מאפשר שליטה מלאה בכל האפליקציות אשר מוטמעות במערכת המולטימדיה של הרכב (כולל הטלפון). התקנה של שלט זה יכולה למנוע מהנהג אי נעימות ואף קבלת דוחות על הסרת ידיים מההגה בעת הנהיגה.

רדיו סיטי מספקת לכם שירות התקנות של אביזרי רכב ושלט הגה אוניברסלי לרכב בפריסה ארצית בבית הלקוח. תהליך התקנה זריז  אשר מבוצע על ידי טכנאי ההתקנות של רדיו סיטי המפעילים את ניידות השירות שלנו. התקנה זריזה שלא דורשת להעמיד את הרכב לזמן ממושך.

ללפרטים נוספים על התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב הצעות מחיר וקביעת יעד ומועד להתקנה על פי העדפותיך צור עמנו קשר בטלפון - 050-4084768 או דרך צור קשר באתר.

נניתן לצרף לקריאת התקנה התקנה של מערכת מולטימדיה לרכב, חיישני רוורס, וכל אביזרי הרכב.

שלט הגה אוניברסלי לסיטרואן ג אמפי  2015

שלט הגה אוניברסלי לסיטרואן ג אמפי  2015 -1חזרה ל - שלט הגה אוניברסלי לרכב

מוצרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שלט אלחוטי למולטימדיה לרכב RM-150

 class=
שלט אלחוטי למולטימדיה לרכב RM-150

רדיו סיטי מציעה לכם התקנה זריזה בבית הלקוח של שלט אלחוטי למולטימדיה RM-150 לשילוב בעיצוב המקורי של הרכב. ניתן להפעלה ללא הפניית מבט.

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון

 class=שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון להפעלת מערכת מולטימדיה לרכב אוניברסלית (כולל מענה לטלפון העברת תחנות ופונקציות) המותקנת ברכב ללא צורך להסיר ידיים מההגה.