גלריית תמונות - התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב פיג`ו 208 2012-15
שדרוג למערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד מסך 10 אינץ תואם מקור


החלפת מערכת מולטימדיה מקורית לרכב פיג`ו 2008 והתקנה של המערכת החדישה ביותר


התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב פיג`ו 208 2012-15 במקום מערכת קיימת - רדיו סיטי מתמחים בביצוע שדרוגים החלפה והתקנה של מערכת מולטימדיה לרכב. הטמעה מיטבית בדשבורד הרכב מבלי לפגוע בעיצוב הפנימי של הרכב.


שירות מכירה והתקנת אביזרי רכב ומערכות מולטימדיה לרכב בבית הלקוח. השירות בפריסה ארצית. להצעות מחיר והזמנת שירות התקשר - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.


רכב פיג`ו דגם 208 שנתון 2012-15, מגיע עם מסך קטן ומערכת הפעלה פשוטה. זאת מערכת מולטימדיה מוגבלת מאוד באפשרויות התקנת האפליקציות.


על פי בחירת הלקוח ביצענו שדרוג משמעותי על ידי התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב פיג`ו 208 2012-15. החלפנו את המסך הפשוט המקורי. במערכת מולטימדיה תואם מקור אנדרואיד גרסה הכי חדשה.


המערכת מגיעה עם מסך בגודל 10 אינץ צבעוני ברזולוצית תצוגה גבוהה. מערכת אנדרואיד פתוחה לכל האפליקציות האינטרנטיות כולל וויז WAZE לרכב ועוד.


במידה ולא קיימת ברכבכם אפשרות שליטה על הרכב מגלגל ההגה אנו ממליצים על התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב. שלט זה מאפשר שליטה על המערכת ללא הורדת ידיים מההגה בעת הנהיגה (כפי שדורש היום החוק).


לקריאת שירות ניתן לצרף התקנת אביזרי רכב נוספים כגון חיישני רוורס, או מצלמות דרך DVR לרכב/מצלמת תיעוד לרכב.


רדיו סיטי מספקת לכם שירות מקצועי להתקנות של מערכות מולטימדיה, בבית הלקוח. השירות בפריסה ארצית. ניידות שירות מופעלות על ידי טכנאי התקנות מיומנים בהתקנות ברכבי יוקרה וגם ברכבים רגילים.


להצעות מחיר והזמנת שירות התקשר - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה