גלריית תמונות - התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב אופל מוקה 2017
החלפת מערכת מולטימדיה מקורית סגורה במערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד 9 אינץ ניפון.


מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד לאופל מוקה 2017 2 גיגה זיכרון מאפשרת התקנה של אפליקציות.


התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב אופל מוקה 2017 - רדיו סיטי מתמחה במכירה וביצוע התקנות של מערכות מולטימדיה לרכב אנדרואיד בבית הלקוח.


רדיו סיטי - מכירה ושירות התקנה של אביזרי רכב בבית הלקוח. השירות ניתן בפריסה ארצית. לפרטים הצעות מחיר והזמנת התקנה התקשרו: 050-4084768 נשמח לעמוד לשירותכם.


במקרה זה ביצענו התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב אופל מוקה 2017. הרכב מגיע עם מולטימדיה מקורית רגילה מוגבלת מאוד ללא שום אפליקציות וללא אפשרות הוספה של אפליקציות.


רכב אופל מוקה שנת 2017 הוא רכב חדש יחסית ואף על פי כן המערכת המקורית שהותקנה בו, אינה מצוידת בטכנולוגיית הפעלה כה חדישה.


ביצענו התקנה של מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד עם מסך 9 אינץ ברזולוציה גבוהה. מערכת מולטימדיה לרכב תוצרת ניפון. למערכת זיכרון 2G והיא פתוחה לכל האפליקציות האינטרנטיות.


לפניכם דוגמה קלאסית בה לקוח מחליט לא להסתפק במערכת מולטימדיה מקורית של הרכב. המערכת המקורית סגורה, מוגבלת ולא ניתן להתקין עליה אפליקציות.


התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב אופל מוקה 2017 משדרגת באופן מהותי את חווית המשתמש ומאפשרת לנהג להיעזר במגוון אפליקציות שימושיות הן לניווט (WAZE לרכב) והן באפליקציות בידור ומידע.


התקנת אביזרים לשיפור בטיחות הנסיעה - במידה ולא מותקנים ברכב חיישני רוורס. אנו ממליצים לצרף לקריאת השירות הזמנת התקנה של חיישני רוורס ומצלמות רוורס וכן מצלמות DVR לרכב / מצלמת תיעוד לרכב.


כמו כן כאשר מותקנת מערכת מולטימדיה אנו ממליצים להתקין שלט הגה אוניברסלי לרכב על מנת לאפשר שליטה מלאה על המערכת מגלגל ההגה ללא צורך להוריד ידיים מההגה.


רדיו סיטי - מכירה ושירות התקנה של אביזרי רכב בבית הלקוח. השירות ניתן בפריסה ארצית. לפרטים הצעות מחיר על התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב התקשרו: 050-4084768 נשמח לעמוד לשירותכם.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה