גלריית תמונות - התקנת מולטימדיה אנדרואיד לסובארו B4 שנת 2015
החלפת מערכת מולטימדיה לרכב והתקנת תואם מקור ניפון 10 אינץ 2 גיגה.


שדרוג והחלפת מערכת מולטימדיה מקורית סגורה במערכת חדישה ופתוחה להתקנת אפליקציות.


התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב סובארו B4 שנת 2015 במקום המערכת המקורית שהיבואן התקין ברכב. המערכת המקורית הייתה מוגבלת מאוד ללא גישה להורדת אפליקציות מהאינטרנט. מערכת סגורה.


רדיו סיטי מתמחה מכירה והתקנה של אביזרי רכב ומערכות מולטימדיה לרכב באתר הלקוח. ניידות שירות מצוידות מופעלות על ידי מתקינים מנוסים בעלי הסמכה. אנו מקפידים על שילוב מיטבי והטמעה של המערכת החדשה הן בעיצוב הדשבורד והן במערכת החיווט של הרכב.


לבירורים, הצעות מחיר והזמנת התקנה או החלפת מערכת מולטימדיה לרכב שלכם התקשרו - 050-4084768. שירות התקנות בפריסה ארצית באתר הלקוח.


התקנת מולטימדיה אנדרואיד לרכב סובארו B4 שנת 2015 במקום המערכת הקודמת מאפשרת לחבר למערכת גם מצלמות רוורס אינטגרליות לצד תצוגת המידע המקורי.


במקום המערכת של היבואן בחר הלקח להתקין מערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב. המערכת פתוחה ומאפשרת הורדה והתקנה של אפליקציות לפי בחירת הלקוח.


זהו שדרוג משמעותי. על יד התקנה של מערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב שמגיעה עם מסך 10 אינץ, תצוגה ברזולוציה גבוהה ו-2 גיגה זיכרון משפרים משמעותית את חווית הנהיגה ומאפשרים לנהג ו/או הנוסעים ליהנות גם מתוכנות ניווט עדכניות (WAZE לרכב לדוגמא) וגם הורדה והתקנה של אפליקציות בידוריות כגון יוטיוב או ספוטיפיי.


ניתן לצרף ולשלב בהזמנת התקנה של מערכת מולטימדיה התקנה של חיישני רוורס, מצלמת רוורס ואביזרי רכב נוספים.


לבירורים, הצעות מחיר והזמנת התקנה או החלפת מערכת מולטימדיה לרכב שלכם התקשרו - 050-4084768. שירות התקנות בפריסה ארצית באתר הלקוח.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה