גלריית תמונות - התקנת מולטימדיה עבור קיה פיקנטו 2017
רדיו סיטי - שדרוג והתקנת מערכת מולטימדיה פתוחה ניפון תואם מקור


מערכת ניפון 8 אינץ 2 גיגה זיכרון פתוחה להתקנת אפליקציות אינטרנטיות


התקנת מולטימדיה עבור קיה פיקנטו 2017. רדיו סיטי - מתמחה בביצוע התקנות של אביזרי רכב ומערכות מולטימדיה לרכב בבית הלקוח. שירות התקנות בפריסה ארצית.


לבירורים והצעות מחיר לגבי התקנת מולטימדיה עבור קיה פיקנטו 2017 ברכב שלכם. התקשרו: 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם


לפניכם שדרוג משמעותי אותו ביצעו טכנאי ההתקנות של רדיו סיטי בבית הלקוח. בתמונה תוכלו לראות את המערכת המקורית. מערכת מדיה פשוטה רגילה ללא מסך למצלמת רוורס וללא יכולת להוריד אפליקציות.


במקרה זה בחר הלקוח להטמיע ברכב מערכת מולטימדיה חדישה תואמת מקור תוצרת ניפון. זאת מערכת הכוללת מסך תצוגה 8 אינץ ברזולוציה גבוהה. למערכת זיכרון 2 גיגה.


מערכת מולטימדיה זאת מאפשר הורדת אפליקציות מהאינטרנט לפי בחירת הלקוח כגון: יוטיוב, ספוטיפיי WAZE לרכב ועוד.


כמו כן מערכת מולטימדיה זאת מאפשרת חיבור של אמצעי שליטה מתקדמים לשיפור חווית הנהיגה ובטיחותה. כגון מצלמות רוורס אינטגרליות ועוד.


המערכת מוטמעת בעיצוב הפנים הקיים של הרכב כמעט ללא שינויים. מחוברת למערכת החיווט הקיימת. ניתנת לשליטה מההגה. ברכב.


במקרים שלא קיים ברכב אמצעי שליטה מגלגל ההגה לצורך הפעלת המערכת אנו ממליצים על התקנה של שלט הגה אוניברסלי לרכב שימנע את הצורך מלהסיר את הידיים מההגה בזמן הנהיגה.


ראוי לציין כי בהזמנת התקנת מולטימדיה עבור קיה פיקנטו 2017 ניתן להזמין התקנת חיישני רוורס, מצלמות רוורס או החלפת קודנית לרכב.


טכנאי התקנות אשר מפעילים את ניידות השירות של רדיו סיטי הינם בעלי הכשרה והסמכה כנדש וצברו ניסיון רב בהתקנת כל אביזרי הרכב. לבירור לגבי התקנת אביזרי רכב ו/או התקנת מולטימדיה עבור קיה פיקנטו 2017


התקשרו: 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה