גלריית תמונות - התקנת חיישני רוורס ומצלמת רוורס אלחוטית למיניבוס
רדיו סיטי מתמחה בביצוע התקנת חיישני רוורס ומצלמת רוורס אלחוטית למיניבוס, לרכבים פרטיים, לרכבי עבודה, ורכבים מיוחדים הדורשים התקנות מורכבות


אנו מספקים שירות מכירה והתקנת אביזרי רכב בבית הלקוח.
השירות בפריסה ארצית. לפרטים  התקשרו - 050-408-476
.


התקנת חיישני רוורס ומצלמת רוורס אלחוטית למיניבוס כמו בכל רכב אחר, משפרת באופן משמעותי את יכולות התמרון של הנהג לצד הגברת הבטיחות ומניעת מגע בלתי רצוי עם עצמים או הולכי רגל.


בדוגמא התקנת חיישני רוורס ומצלמת רוורס אלחוטית למיניבוס. חיישני רוורס כוללים נקודות חישה בטמבון האחורי ומתקן התראה עם תצוגה דיגיטלית צבעונית (ניתן למקם חיישני רוורס גם בצדדים אחרים של הרכב על פי דרישת הלקוח). המתקן מהבהב בצבעים הרלוונטיים (ירוק צהוב אדום) ומשמיע צפצוף בתדר משתנה בהתאם למרחק והמרווח מעצמים (או בני אדם) הנמצאים בחלקו האחורי של הרכב.


מצלמות רוורס אלחוטית מאפשרת התקנה על מרבית הרכבים וכוללת צג עם תמונה ברורה אשר באופן מעשי מבטלת את "השטחים המתים" הנמצאים מאחורי הרכב. מצלמת רוורס אלחוטית מאפשרת לנהג צפייה רצופה על הדרך בנסיעה לאחור.


רדיו סיטי מספקת לכם כיסוי מלא להתקנת אביזרי רכב בבית הלקוח. ניידות שירות המופעלות על ידי מתקינים מיומנים בעלי ניסיון רב מספקות שירות ללקוחות פרטיים, ארגונים וציי רכב. 

לבירור פרטים נוספים התקשרו - 050-408-4768 או השאירו הודעה בצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה