מאמרים בנושא אביזרים והתקנות לרכב

מאמרים בנושא רמקולים לרכב

רדיו סיטי מתמחה במכירה והתקנות רמקולים ומערכות מולטימדיה לרכב החל משנת 1996. רדיו סיטי מקפידה על התאמת מוצר ללקוח לפי דרישתו האישית תוך מתן מענה אישי, מהיר ומקצועי

http://www.radiocity.co.il/רמקולים_לרכב/

התקנת כספות לרכב

ברדיו סיטי נותנים שירות פריצת כספות מכל סוג, הפריצה נעשית בצורה מקצועית ללא נזק למנוע או לחשמל הרכב, לאחר הנעת הרכב, תיבדק האפשרות להחזיר את הכספת, במידה והכספת נפרצה בשלמותה

http://www.radiocity.co.il/התקנת-כספות-לרכב/

מצלמת דרך לרכב

רדיו סיטי מספקת מצלמות דרך, אם גם אתה מעוניין במצלמת דרך צור איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונספק לך את המצלמה עד פתח הבית או העסק, ניתן לקבל ייעוץ והכוונה לגבי מצלמת הדרך.

http://www.radiocity.co.il/מצלמת_דרך_לרכב/

מאמרים בנושא מגברים לרכב

ברדיו סיטי תוכלו לקבל את המגבר המושלם שייענה לדרישותיכם ויתאים בדיוק לסוג הרכב והרמקולים המצויים ברשותכם. בנוסף אצלנו תוכלו לקבל שירות התקנת מגברים וכיוונם בבית הלקוח כך שתצא לכם מערכת סטריאו לרכב מושלמת.

http://www.radiocity.co.il/מגבר_לרכב/

מאמרים בנושא מערכות מולטימדיה

מחפש כיצד לשדרג את הרכב? מעוניין שלילדים יהיה כייף בזמן הנסיעה? רדיו סיטי בונה ומתקינה מערכות מולטימדיה לרכב בהתאמה אישית לכל לקוח בהתאם לסוג הרכב שברשותו ולתקציבו. פנה למומחים של רדיו סיטי ותהנה מהתקנת מערכת מולטימדיה לרכב בביתך!

http://www.radiocity.co.il/מערכות_מולטימדיה/

מאמרים בנושא מערכות רדיו דיסק לרכב

הרדיו שלך לא מספיק משוכלל? חסרות לך פונקציות? לא כל קבצי המוזיקה מתנגנים אצלך ברדיו? סימן שאתה צריך להחליף רדיו דיסק ברכב!!! ניידת השירות של רדיו סיטי תגיע אליך להיכן שתרצה ותתקין לך במקום רדיו דיסק חדש ומפנק שישפר לך פלאים את חוויית הנהיגה והשהות ברכב.

http://www.radiocity.co.il/רדיו_דיסק_1/

מאמרים בנושא מערכות GPS לרכב

מתקשה בנהיגה ובאיתור יעדים? יותר אין צורך לעצור ולשאול אנשים "איך אני מגיע?" רדיו סיטי יגיעו אליך הביתה ויתקינו לך ברכב מערכת GPS לרכב שתוכלו בקלות להקליד בה יעד אשר מעולם לא הייתם בו ולהגיע אליו בפשוט ובקלות תוך זמן קצר וללא ברבורים בדרך.

http://www.radiocity.co.il/מערכות_GPS/

מאמרים בנושא רדיו DVD לרכב

רדיו סיטי מוכרת ומתקינה מגוון רחב של מכשירי דיוידי לרכב אשר ישדרגו לילדים שלך או לכל היושבים מאחור את חוויית הנסיעה. כאשר תתקין דיוידי ברכב הילדים יצפו לכל נסיעה בכליון עיניים ולא ישאלו יותר מתי מגיעים.

http://www.radiocity.co.il/רדיו_dvd/

מאמרים בנושא מסכים לרכב

מעוניין לראות סרטים ברכב או להתקין מצלמת רוורס? בשביל זה אתה צריך מסך לרכב שיאפשר לך לראות את הכל באיכות ובגודל נוח ללא פשרות. רדיו סיטי תסייע לך להתקין ולבחור את המסך האידיאלי לרכב שלך.

http://www.radiocity.co.il/מסכים_לרכב/

מאמרים בנושא קודנית לרכב

חושש שיגנבו לך את הרכב? הביטוח דורש אמצעי מיגון? אל דאגה ברדיו סיטי תקבל את כל מה שרכבך זקוק לו בכדי להיות בטוח ולעמוד בדרישות המחמירות ביותר של חברות הביטוח. התקנת קודנית לרכב עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

http://www.radiocity.co.il/קודנית_לרכב/

מאמרים בנושא חיישני רוורס לרכב

קנית רכב חדש? אינך רגיל אליו? יותר אין צורך לפחד לדפוק את הרכב החדש בטרם התרגלתם אליו. רדיו סיטי תתקין לך בביתך חיישני רוורס אשר יסייעו לך בעת הנסיעה לאחור וימנעו ממך עוגמת נפש של פגיעה ברכבים אחרים ופגיעה ברכב גם אם זו הפעם הראשונה שאתה נוסע בו.

http://www.radiocity.co.il/חיישני_רוורס/

מאמרים בנושא דיבורית לרכב

קנית רכב חדש? או רכב בלי דיבורית מתאימה לטלפון שלך? רדיו סיטי תתקין לך דיבורית לרכב שתתאים לכל הטלפונים של בני המשפחה ותאפשר גם לאישה ולילדים לנסוע ברכב בביטחה וללא סיכון. עלות קנס של נהיגה ברכב ודיבור בטלפון ללא דיבורית עולה על מחיר התקנת הדיבורית על כן חבל שלא להתקינה בכל רכב שברשותכם.

http://www.radiocity.co.il/דיבורית_לרכב/

מאמרים בנושא מצלמות לרכב

יש ברשותכם רכב גדול? עגלה? או אולי משאית בעלת שטח מת? התקנת מצלמה לרכב תסייע לכם בעת הנסיעה לאחור ובעת פריקת סחורות. רדיו סיטי תבוא ותתקין לכם היכן שתהיו מצלמות לרכב ולאחר מכן לא תצטרכו לרדת יותר מהרכב או שמישהו יכוון אתכם כדי שלא תפגעו בדברים. בעזרת המצלמה לרכב תוכלו לראות את הכל בזמן אמת בעצמכם.

http://www.radiocity.co.il/מצלמות_לרכב/

מאמרים בנושא מערכות אזעקה לרכב

קניתם רכב חדש? ניסו להתעסק לכם ברכב? רדיו סיטי תתקין לכם מערכת אזעקה לרכב אשר תבריח ותניס כל גנב אשר יחמוד את רכבכם. רדיו סיטי תגיע למקום ימצאכם ותתקין לכם מערכת אזעקה לרכב מהחברות המובילות בשוק ללא צורך בהתארגנות נסיעה המתנה ויציאה מהבית, אתם תבחרו מתי נוח לכם ואנחנו נבוא.

http://www.radiocity.co.il/אזעקות_לרכב/

מאמרים בנושא יחידות נוחות ושלטים לרכב

נמאס לך לפתוח כל פעם את הדלת בעזרת המפתח? מעוניין שכל הדלתות יפתחו ויסגרו בבת אחת? אתה זקוק ליחידת נוחות ולשלטים לרכב אשר יותקנו בביתך או בכל מקום אחר שתבחר אפילו במהלך יום עבודתך על ידי המתקינים של רדיו סיטי ותוך זמן קצר בלחיצת כפתור אחת כל הדלתות והחלונות יסגרו או יפתחו.

http://www.radiocity.co.il/יחידת_נוחות_שלטים_לרכב/

מאמרים בנושא סוללות לשלטים לרכב

הסוללות של השלט מזייפות? השלט לא עובד בכל לחיצה? הרכב לא נפתח? התקשר לרדיו סיטי ואנו נבוא נחלץ אותך ונחליף לך את הסוללה בשלט. ניידת השירות של רדיו סיטי תגיע אליך תוך זמן קצר תאבחן את התקלה ותתקן לך אותה במקום כך שתוכל להמשיך בשגרתך ללא צורך לגשת למוסך או לחשמלאי רכב.

http://www.radiocity.co.il/סוללות_לשלטים/

מאמרים בנושא מנורות לרכב

אינך יודע כיצד להחליף מנורה? אינך יודע איזו מנורה אתה צריך? המתקינים של רדיו סיטי יגיעו אליך תוך זמן קצר ויחליפו לך את המנורה במקום. אין צורך להיאבק או להילחם עם הפנס תנו לאדם מקצועי אשר נתקל כבר בכל הסוגים של הרכבים לעשות זאת בעבורכם תוך זמן קצר.

http://www.radiocity.co.il/מנורות_לרכב/

מאמרים בנושא אביזרי רכב

זקוק לחלקי חילוף לרכב או לכלי עבודה? רדיו סיטי תספק לך את כל הציוד הנדרש לך לרכב מהחברות המובילות בשוק תוך מתן דגש על מוצרים איכותיים אשר נבחנו ונמצאו על ידינו כאיכותיים וראויים לשימוש לאורך זמן.

http://www.radiocity.co.il/אביזרים/

מאמרים בנושא כלי עבודה למתקינים לרכב

רדיו סיטי משווקת מבחר רחב של כלי עבודה הדרושים לכל סוגי העבודות לרכב. אם אתה זקוק לכלי עבודה מסוימים בכדי לעבוד על רכבים אנו המקום בשבילך! אצלנו תוכל לקבל את כל סוגי הכלים הטובים ביותר שקיימים בשוק כלי העבודה למתקינים לרכב.

http://www.radiocity.co.il/כלי_עבודה_למתקינים/

מאמרים רמקולים ורדיו לסירות ויאכטות

ורוצים להנות ממוזיקה טובה באיכות גבוה, אז למה אתה מחכה? מהר לפני שיגמר צור קשר עוד היום ונשמח לייעץ ולכוון אתכם לדגם ולצורת הרמקול הרצויה

http://www.radiocity.co.il/רמקולים_לסירות/

מידע נוסף:

התקנת אביזרים למשאיות ונגררים

קרא עוד

אביזרים והתקנות לרכב

קרא עוד

החלפת מערכת מולטימדיה לרכב

קרא עוד

מולטימדיה לרכב אנדרואיד

קרא עוד

דאבל דין לרכב אנדרואיד

קרא עוד

מערכת מולטימדיה דאבל דין

קרא עוד

מולטימדיה לרכב עם waze

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית ולעגלה

קרא עוד

התקנת מצלמות רוורס אלחוטיות

קרא עוד

חיישני רוורס וקידמיים למשאית

קרא עוד

חיבור כבל AUX וכבל USB

קרא עוד

מתאם ביפים לשלט מקורי לרכב

קרא עוד

טיפים

קרא עוד

קאיה, התקנת מערכת מולטימדיה

קרא עוד

מצלמת דרך לרכב

קרא עוד

כלי עבודה למתקינים

קרא עוד

רמקולים לסירות

קרא עוד

חשיבות כלי העבודה

קרא עוד

תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

קרא עוד