אביזרים לרכב וכלי עבודה למתקינים

נתקעתם עם הרכב וגיליתם שחסר לכם משולש אזהרה? רוצים להפעיל GPS  ולהטעין אייפון ביחד? אתם בטח זקוקים למפצל מצת לרכב. ברדיו סיטי תוכלו להשיג מגוון אביזרים לרכב כמו: מפצל למצת X3, כבלים, מנעולי הגה, מיני קומפרסור, חומרי טיפוח לרכב ועוד רבים אחרים. בנוסף אנו מספקים כלי עבודה למתקינים לביצוע התקנות של אזעקות, מצלמות ומערכות שמע לרכב. אצלנו תוכלו להשיג את כל האביזרים וכלי העבודה הנחוצים על מנת שתוכלו להשתמש ברכב ולהנות ממנו בצורה הכי טובה. ברדיו סיטי תוכלו לתאם התקנה מראש אצלכם בבית הפרטי ואף לשלוח את המוצרים שהזמנתם לדואר הפרטי שלכם. מחפשים אביזרים איכותיים לרכב או כלי עבודה ייחודיים למתקינים? מעכשיו אתם יודעים – רדיו סיטי היא המקום הנכון.


טלפון להזמנות: 050-4084768, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.


אביזרים לרכב


לפעמים האביזרים לרכב שנראים הכי פחות חשובים הם אלה שיהפכו לכם את הנסיעה ברכב לנוחה ומהנה. מנקים את הרכב לבד? נמאס לכם להפעיל שואב אבק גדול בשביל כמה שטיחים? בדיוק בשביל זה אנו מציעים לכם שואב אבק לרכב, קומפקטי שיבצע את הפעולה באופן מושלם ללא הסתרבלות מיותרת עם שואב אבק גדול וזו רק דוגמא קטנה. מיני קומפרסור, כבלים להנעה, מטען usb, בית ריילי תקני, טסות לרכב, מנעול הגה, ג`ילדה לניקוי רכב, קומפרסור מקצועי הם מוצרים משלימים אותם רדיו סיטי מספקת עבור לקוחותיה על מנת שיוכלו להנות מתחזוקה, הגנה ואבטחה מקיפה לרכב. מהיום אתם יודעים שגם אם יהיה חסר לכם קצת אוויר בצמיג, תרצו לנגב את האוטו עם מטלית מקצועית או להניע את הרכב, אתם לא תצטרכו לדאוג משום שתוכלו לרכוש את כל המוצרים הנחוצים אצלנו.


כלי עבודה למתקינים


התקנת אביזרים ברכב היא בדרך כלל כרוכה בהתעסקות עם חוטים, חלקים קטנים וחייבת להיות מדוייקת. לכן, דרושים אמצעים המיועדים להתקנות מסוג זה בכדי שההתקנה תתבצע כמו שצריך ובאופן זה, הלקוח יוכל להנות ממוצר לטווח הארוך. אם הינכם מתקינים או שברצונכם לרכוש כלי עבודה ייעודיים להתקנות כמו: מערכות שמע, חיישני רוורס, מצלמות, אזעקות או דיבוריות לרכב, צור קשר אתנו ונוכל לספק לך את הציוד הדרוש לביתך או לתיבת הדואר הקרובה אליך. רדיו סיטי לא מקלה ומתפשרת בנוגע לאיכות הציוד שאותו מקבל הלקוח, אנו מאמינים שעל כלי העבודה להיות עמידים ולעמוד בסטנדרטים גבוהים, לכן תוכלו להיות בטוחים שכלי העבודה למתקינים אצלנו כמו : קטר PN-125  או מלחם למתקין 15W עונים על הדרישות המתאימות.


לסיכום, אביזרים לרכב וכלי עבודה למתקינים הם חלק בלתי נפרד מתחזוקת הרכב ובלעדיהם לא נוכל לבצע טיפול מקיף ולתחזק את הרכב בצורה הנכונה. אם חפשתם מוצרים באיכות גבוהה שישרתו אתכם לאורך זמן, או כלי עבודה נוחים, עמידים ובעלי פונקציונאליות רבה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים את הטלפון, לתאם ונסק עבורכם את המוצרים.


למידע נוסף והזמנות של אביזרים לרכב או כלי עבודה למתקינים התקשרו עכשיו ל: 050-4084768, גם דרך "צור קשר" באתר שלנו.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד