התקנת מסכים לרכב

 

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת מסכים לרכב ומערכות מולטימדיה לרכב, לייעוץ ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונשמח לעזור.

 

רדיו סיטי מוכרת ומתקינה מסכים לרכב מכל הסוגים ובכל הגדלים והצבעים אשר זמינים בשוק אוויזרי הרכב.

כאשר אנו ניגשים להתקינת מסכים לרכב חשוב מאוד שנבחן קודם כל מספר דברים אשר יכולים להשפיע רבות על נוחות ואיכות הצפייה במסכים ברכב לאחר שהושלמה ההתקנה.

חשוב לדעת כי בכדי להתקין מסכים לרכב להיות ברכבכם רדיו DVD אשר יהיה מסוגל לקרוא ולהפעיל קבצי מולטימדיה וממנו תוכלו לשלוט על המתנגן במסכים בדיוק כפי שזה קורה עם מכשיר ה-DVD הביתי והטלוויזיה כך זה גם ברכב. במידה ואין ברשותכם מכשיר כזה נשמח לספק לכם רדיו DVD או לחלופין המלצתנו היא שתשקלו התקנת מערכת מולטימדיה לרכב אשר מאפשרת לכם מגוון רחב של אפשרויוצת לשימוש באמצעי מידיה שונים.

רדיו סיטי מספקת מסכים לרכב במגוון גדלים וצבעים אשר יכולים להתאים לכל סוג רכב בין אם הוא גדול, כדוגמת אוטובוסים רכבי הסעות ומשאיות, ובין אם הוא רכב משפחתי קטן, אשר רוצים להתקין בו בכריות הראש מסכים עבור הילדים היושבים מאחור. נתון נוסף אשר ראוי לקחת בחשבון הוא התאמת צבע המסכים ומשענות הראש לריפוד ופנים הרכב בכדי שתיווצר אחידות ותחושה מקורית לאחר ההתקנה כאילו הרכב הגיע כך מהחברה.

רכב משפחתי מיועד לקחת את כל המשפחה לטיולים בסופי שבוע ובבוקר לגנים ולבתי הספר על כן בכדי להנעים את השהות הרבה בו למשפחה רבים מעוניינים להתקין מסכים לרכב במשענות הראש כדי שהילדים היושבים מאחור יוכלו להנות מהנסיעה ולא יפריעו להורה הנוהג במהלך הנסיעה. על כן מלבד זה שמסכים אלה מהווים בידור עבור היושבים ברכב הם גם מספקים אמצעי בטיחות המקנה לנהג אפשרות ריכוז גבוהה יותר במתרחש בכביש. כמו כן במידה וקיים ברשותכם רכב מסחרי גדול ניתן להתאים לו מסך אשר יענה על הצורך והגודל שלו (לרכב גדול אנו ממליצים על הוספת חיישני ומצלמות רוורס כאמצעי בטיחות).

רדיו סיטי מודעת לעומס וללחץ בחיי היומיום שלכם ועל כן מציעה לקהל לקוחותיה שירות התקנת מסכים לרכב והתקנת מערכות מולטימדיה לרכב בבית הלקוח או בעבודה כך שאין צורך שתקדישו מזמנכם ותבטלו יום עבודה בכדי להגיע אלינו, טכנאי רדיו סיטי יגיעו אליכם בכל שעה וזמן שתבחרו ויתקינו ברכבכם את המוצר אותו בחרתם לרכוש.

להזמנות וקבלת ייעוץ נוסף אילו מוצרים ניתן להתקין ברכבכם בהתאם לסוגו גודלו וצבעו הפנימי ניתן ליצור קשר עם נציג המכירות של רדיו סיטי בטלפון: 050-4084768 ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת שתבחרו.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד