התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת מערכות מולטימדיה לרכב, לייעוץ ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונשמח לעזור.

רדיו סיטי תספק ותתקין לך בביתך או בכל מקום שתבחר את מערכת המולטימדיה לרכב שתתאים לך ולרכבך. כאשר באים לבחור מערכת מולטימדיה לרכב חשוב להתאים אותה כך שתדע לענות על הפונקציות אשר הנהג רוצה ואף תתאים ותתמוך בפונקציות אשר מגיעות עם הרכב. 

לקבלת פרטים נוספים והיוועצות עם מומחי התקנת מערכות המולטימדיה של רדיו סיטי חייגו לטלפון 050-4084768, ואנו נשמע לעזור לכם בכל שאלה או בעיה בנושא.

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

אז מהי בכלל מערכת מולטימדיה לרכב?

מערכת מולטימדיה לרכב מחליפה את הרדיו דיסק, ה-GPS, דיבורית הרכב, ומציגה סרטי DVD ואף תומכת בחיבור למצלמת רוורס ועוד. כל התיפקודים אלה מופעלים על ידי מכשיר אחד חכם שיודע לעשות את הכל ובנוסף הנו בעל צג מגע.

התקנת מערכת מולטימדיה לרכב היא לא דבר שנותנים לכל אחד לעשות ויש להיוועץ באיש מקצוע מנוסה אשר ידע איזו מערכת תתאים ותתמוך ברכב שלך. כאשר מתקינים מערכת מולטימדיה לרכב אשר איננה תומכת ויודעת לעבוד עם הרכב לעיתים נאלצים לאבד את השליטה מהרכב על מערכת המולטימדיה או פונקציות אשר קיימות ברכב אך לא קיימות במערכת מולטימדיה סטנדרטית אשר אדם שאיננו בקיא במערכות שמע והתאמתן לרכבים ימכור לך.

בנוסף לפונקציות אשר אנו נדרשים להתאים ולהגדיר בין מערכת המולטימדיה לרכבך, אנו נאלצים גם להתאים את הגוף הפיזי של המערכת למיקום המקורי של מערכת השמע, כך שתשב ברכבך באופן מדויק וחלק שיעניק תחושה של מקוריות והתאמה מלאה לרכב. מערכת מולטימדיה לרכב צריכה לשבת באופן יציב ולהתאים במידותיה לתושבת הרדיו המקורית ברכב ושלא יישארו מרווחים שאינם אסטטיים.

מערכת מולטימדיה לרכב, איכותית ותואמת מקור תתמוך בתצוגת עברית על גבי מסך מכשיר המולטימדיה, תצוגה צבעונית במסך. הצגת פרטים מלאים אודות השיר והזמר בעברית מלאה. מערכת המולטימדיה מגיעה גם עם יחידה חיצונית אשר מאפשרת למקם אותה בתא הכפפות ברכב בדרך כלל ולחבר אליה מקורות מידע חיצוניים אשר לא ניתן לחברם במערכת מולטימדיה רגילה. בין הפריטים אותם תוכלו לחבר הם דיסק און קיי, כרטיסי זיכרון מכשירים ניידים מתקדמים כדוגמת אייפון ועוד.

נקודה נוספת אשר חשוב לשים דגש עליה כאשר בוחרים מערכת מולטימדיה לרכב היא איכות המסך. איכות המסך תקבע כיצד תראו את סרטי DVD שלכם ואת מהירות תגובת מסך המגע אשר בעזרתו תנווטו בין התפריטים השונים, תחייגו וכדומה.

לקבלת פרטים נוספים הכוונה והתיעצות עם מומחי התקנת מערכות המולטימדיה של רדיו סיטי

חייגו לטלפון 050-4084768, ואנו נשמח לעזור לכם בכל שאלה או בעיה בנושא. 


 

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד