סוללות לשלט ומנורות לרכב

נהגים יקרים, השלט של הרכב כבר לא מגיב כמו פעם? נשרפה לכם נורה ברכב? אין שום בעיה! ברדיו סיטי תוכלו למצוא מבחר סוללות לכל השלטים הקיימים ומגוון מנורות לרכב שלכם. רדיו סיטי היא חברה המתמחה בהתקנה של אביזרי שמע לרכב, מוצרי אבטחה כמו אזעקות, חיישני רוורס ועד הפרטים הכי קטנים כמו מנורות וסוללות לשלט. אם אתם מחפשים חברה שתספק לכם סוללה במיוחד לשלט מהדגם שלכם, או מנורות לאור ראשי, חניה או רוורס אנו המקום המתאים עבורכם. אנו מתמחים בהתקנה לרכבים פרטיים, מסחריים ואף לצי רכבים גדול. בנוסף תוכלו להתקשר, לתאם ונבצע התקנה בביתכם הפרטי או לקבל את המוצר בדואר.


להזמנות התקשרו: 050-4084768 גם דרך "צור קשר" ונשמח לספק לכם שירות


מבחר סוללות לשלט – רק ברדיו סיטי


מכירים את הרגע הזה שאתם לוחצים את הקוד והאוטו לא נפתח? זה כנראה כי הסוללה חלשה. רובנו לא באמת מחזיקים סוללה ספייר לשלט  אלא מחכים לרגע בו נצטרך להחליף, רק שזה יכול להעמיד אותנו במצבים קצת לא נעימים. אנו ברדיו סיטי מחזיקים מלאי של מבחר סוללות המתאימות  למגוון שלטים כמו: סוללה לשלט 1620 , סוללה לשלט 2032 , סוללה לשלט  A23 וממליצים לקוחותינו להקדים תרופה למכה ולהחזיק סוללה למקרה חירום. רוצים לקבל את הסוללה עד הבית? אין שום בעיה! התקשרו אלינו ונתאם עבורכם משלוח לתיבת הדואר הקרובה לביתכם. אם אתם מאותם אנשים שאין להם כוח להתחיל להתעסק עם פתיחת השלט, תמיד תזכרו שאצלנו שאנו נוכל לבצע החלפת סוללות לשלט במהירות כך שתוכלו להנות משלט שיתפקד לאורך זמן רב.


מנורות לרכב – רדיו סיטי תאיר לכם את הדרך


מנורה שרופה היא עניין מאוד מתסכל, במיוחד כי מדובר בבטיחות שלנו ושל הנוסעים על הכביש. כאשר נשרפת לנו נורה אנחנו לא יכולים להסס וחייבים להחליף אותה במהרה בכדי  שלא נחשף לקנסות והכי חשוב בכדי שנוכל לנהוג בבטיחות על הכביש. רדיו סיטי רואה בכך חשיבות רבה ועל כן מחזיקה מבחר רחב של מנורות לרכב, בין אם מדובר במנורות לאור דרך, רוורס, איתות ואפילו באור גבוה. היום מומלץ שלכל רכב יהיו מנורות ספייר לרכב, כך שמקרה הצורך תוכלו להחליף ולהמשיך בנסיעה בטוחה. תמיד תוכלו להתקשר לרדיו סיטי ונתאם עבורכם משלוח לדואר במקום מגוריכם, אם אם מתקשים להתקין בעצמכם נתאם מראש ונתקין את הנורות בביתכם הפרטי.


אצלנו תוכלו לרכוש מגוון מנורות לרכב: מנורת מגע 12V , מנורה H4 , מנורה H7 , מנורה H1  ועוד רבות אחרות.


גם אם מדובר בדברים קטנים כמו סוללות לשלט או מנורות לרכב, רק כאשר הם חסרים אנו מבינים את השימוש החשוב שלהם. לכן חשוב שיהיה לכם מקום שיספק לכם סוללות לשלט ומנורות לרכב במבחר גדול, שיתאים לכם ותמיד יהיה זמין עבורכם. רדיו סיטי היא המקום המתאים עבורכם, בחרו בנו ותהנו משירות שלא הכרתם בעבר. בנוסף, תוכלו למצוא אצלנו מגוון מוצרי שמע לרכב כמו: רמקולים, מגברים, קומפוננטים, רדיו דיסק, מערכות מולטימדיה ועוד רבים אחרי מהם תוכלו להתרשם באתר שלנו.

 

לשאלות ובירורים נוספים אודות מנורות לרכב וסוללות לשלט, התקשרו לרדיו סיטי: 050-4084768 גם דרך "צור קשר" ונשמח לספק לכם שירות.

 

 


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד