שלטים לרכב

רדיו סיטי יספקו לכם שלטים לרכב, לכל סוגי הרכב, שלטים איכותיים ואמינים לשימוש ארוך טווח, שירות תיקון והחלפת שלטים לרכב על ידי מתקין בבית הלקוח בפריסה ארצית

להתיעצות בירורים והזמנת מתקין להחלפת או הוספת שלטים לרכב, טלפון - 050-4084768


שלט מתאים לאזעקה

MVP442 מתאים ליחידת נוחות MVP302
לפרטים נוספים לחץ כאן


יחידת נוחות רדיו סיטי

שלט לא חדיר למים של יחידת נוחות מבית רדיו סיטי, יציאות מרים שמשות, כל סוגי הנעילות,יציאה לסירנה, יציאה פתיחת בגאז` (תא מטען) חשמלי. אחריות לשנה
לפרטים נוספים לחץ כאן


יחידת נוחות לרכב

2 שלטים, כל סוגי הנעילות, יציאה לסירנה ולמרים שמשות
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

שלט לרכב - ניתן כיום להתאים שלטים לרכב לכל סוגי הרכבים

רדיו סיטי תספק עבורך יחידות נוחות ושלטים לרכב ובלחיצה אחת תוכלו לנעול את האוטו! אנו נספק עבורך יחידות נוחות ושלטים לרכב אשר יסייעו לך בעת מציאתו בחניה וזאת על ידי הבהוב האורות ברכב וכמובן להגברת האבטחה הכוללת עליו. אם חפשת שלטים איכותיים, עמידים לנעילת הרכב – רדיו סיטי היא המקום הנכון! התקשר עוד היום ונספק עבורך שלטים לרכב ויחידות נוחות באיכות שלא הכרת בעבר.

ברדיו סיטי ניתן למצוא מגוון רחב של שלטים לרכב. צוות מקצועי יעמוד לרשותכם לייעוץ ושירות כל בעיה בה נתקלתם עם השלטים. תיכנות כל השלטים בהתאמה לקוד יצרן ותיקון כל תקלה.

שלט לרכב – מה צריך לדעת? לבירורים והזמנת מתקין להחלפת או הוספת שלטים לרכב, טלפון - 050-4084768

כל שלט מצויד במנגנון שידור אלקטרוני הפועל על גלי רדיו. כדי שהשלט לרכב יוכל לפעול באופן אפקטיבי יהיה עליו להימצא במרחק של חמש עד עשרים מטרים מהרכב. ע"י לחיצה על כפתור הנעילה או הפתיחה, שולח השלט אות מקודד ע"ג גלי רדיו הנקלט באמצעות מקלט אלקטרוני המותקן ברכב וזה ינעל או יפתח את מנגנון הנעילה המרכזי של הדלתות. יש בין מערכות השלטים לרכב המודרניות גם כאלו המשתמשים בקוד למניעת היכולת של גנבי רכב להתערב בשליחת האות מהשלט. שלטים לרכב מהדור הישן יותר השתמשו באות אינפרא אדום והיו בשימוש נירחב על ידי רוב יצרניות הרכב.

בעת נעילת או פתיחת הרכב באמצעות השלט, מסמן לנו הרכב את הפעולה שבוצעה באמצעות הבהוב חד פעמי או כפול של פנסי הרכב, הבהוב כפול בדרך כלל מורה על פתיחת הרכב והבהוב חד פעמי יורה על נעילתו. בנוסף תשלח לנו המערכת אינדיקציה נוספת בצורת השמעת צליל שלא מצופר הרכב לסמן את נעילת או פתיחת דלתות הרכב.

מערכת השלט לרכב יכולה להיות מעוגנת כמעגל אלקטרוני עצמאי הנתון בתוך אריזה פלסטית או כחלק אינטגראלי מסט המפתחות של הרכב. כפתורי המקשים יועדו כל אחד לפונקציה אחת של פעולה, כפתור לנעילה, כפתור לפתיחה ובדרך כלל גם כפתור לפתיחת תא המטען. בחלק מדגמי הרכבים יהיה לשלט גם פונקציה של סגירת חלונות הרכב בזמן נעילת הדלתות. וכמו כן, יש ושלט הרכב יכלול גם כפתור להפעלת מערכת האזעקה.

להזמנת מתקין להחלפת או הוספת שלטים לרכב בבית הלקוח פנו לטלפון - 050-4084768

שמחתי לקבל, יש לכם תודעת שירות מצוינת תודה

צחי לזייגרמן
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.