שלט הגה אוניברסלי לרכב

רדיו סיטי שירות התקנות בבית הלקוח בפריסה ארצית של שלט הגה אוניברסלי לרכב למערכות מולטימדיה אוניברסליות חדשות או כתוספת למערכות אשר מותקנות ברכב.

התקנה מקצועית של שלט הגה אוניברסלי לרכב תאפשר גם לך להמשיך וליהנות מחווית נהיגה ונסיעה כולל שימוש במערכת מולטימדיה לרכב, מענה לטלפון, שליטה בערוצי רדיו ופעולות רבות נוספות וזאת ללא הורדת ידיים מההגה על פי דרישות החוק. לפרטים נוספים והזמנת התקנה פנו לטלפון - 050-408-4768 או דרך צור קשר


שלט אלחוטי למולטימדיה לרכב RM-150

רדיו סיטי מציעה לכם התקנה זריזה בבית הלקוח של שלט אלחוטי למולטימדיה RM-150 לשילוב בעיצוב המקורי של הרכב. ניתן להפעלה ללא הפניית מבט.
לפרטים נוספים לחץ כאן


שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן ג אמפי 2015

התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן ג`אמפי 2015 כתוספת להתקנת מערכת מולטימדיה לרכב במקום הקדיו המקורי. שירות התקנות לשלט הגה אוניברסלי בפריסה ארצית.
לפרטים נוספים לחץ כאן


שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון

שלט הגה אוניברסלי לרכב דייהטסו סיריון להפעלת מערכת מולטימדיה לרכב אוניברסלית (כולל מענה לטלפון העברת תחנות ופונקציות) המותקנת ברכב ללא צורך להסיר ידיים מההגה.
לפרטים נוספים לחץ כאן


שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן

שלט הגה אוניברסלי לרכב סיטרואן המותקן במהירות מאחורי מערכת המולטימדיה ברכב. אפשרות שליטה מלאה בתפקודי המערכת..
לפרטים נוספים לחץ כאן


שלט הגה אוניברסלי לרכב פורד

רדיו סיטי מציע לכם התקנה של שלט הגה אוניברסלי לרכב ברכב פורד שבו לא מותקן שלט הגה. שלט הגה אוניברסלי איכותי ללא חיווט חיצוני לשליטה בכל פעולות המערכת.
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

לנהוג בגבולות החוק עם שלט הגה אוניברסלי לרכב

על מה ניתן לשלוט על ידי התקנת שלט אוניברסלי לרכב

רדיו סיטי מציעה לכם התקנה מהירה ופשוטה של שלט הגה אוניברסלי לרכב המאפשר שליטה מלאה בתפקודים של מערכת המולטימדיה לרכב אשר מותקנת ברכב שלכם. השלט מאפשר לכם שליטה על מכלול פונקציות הכולל הגברה והנמכה של ווליום, מעבר ערוצים, מענה וניתוק שיחות טלפון ומעבר בין תפקודים שונים של המערכת. השלט מורכב מיחידה המוצמדת להגה ויחידה אלחוטית (בלוטות) אשר מוצמדת אל מאחורי המערכת המותקנת ברכב. ההתקנה היא מהירה ופשוטה כך אין צורך בהעמדת הרכב לתהליך התקנה ממושך.

נדגיש כי הסיבה העיקרית להתקנת שלט הגה לרכב, היא השמירה על בטיחות הנהיגה. לצד זאת חוקי התנועה החדשים, המחייבים שמירה של שתי ידיים על ההגה ותשומת לב מלאה אל שדה הראיה החיצוני. מציב בפני הנהגים צורך מידי להתאים את צורת הנהיגה לתנאים החדשים. מחירו של שלט הגה אוניברסלי לרכב נמוך באופן משמעותי מעלותם של הקנסות על אי שמירה על חוקי התנועה החדשים הנוגעים להרגלי נהיגה אלה.

צרו עמנו קשר עוד היום לפרטים נוספים ובדיקת התאמה של שלט הגה אוניברסלי לרכב שלכם וכן לקביעת מקום ומועד המתאימים לכם לביצוע התקנה פנו אלינו בטלפון - 050-408-4768 או דרך צור קשר.

לאיזה מערכות מתאים שלט הגה אוניברסלי לרכב

ניתן להתאים שלט הגה אוניברסלי לרכב לכל המערכות מולטימדיה לרכב האוניברסליות המותקנות או נמכרות היום. רדיו סיטי המתמחה בשדרוג והתקנת אביזרי רכב באתר הלקוח, מספקת שירות התקנות בפריסה ארצית של מערכת מולטימדיה לרכב, כולל התוספות והאביזרים הנלווים ובדגש על שלט הגה אוניברסלי לרכב. על מנת לאפשר לנהג שימוש במערכת המולטימדיה בעת הנהיגה ללא עבירה על החוק.

אנו נתאים לכם שלט הגה אוניברסלי לרכב, שיוטמע, יחובר מאחורי המערכת עד כי יהווה חלק בלתי נפרד ממערכת מולטימדיה אוניברסלית אשר כבר מותקנת ברכב או יותאם למערכת מולטימדיה לרכב אוניברסלית חדשה אותה נתקין ברכבכם.

ניתן להתאים שלט הגה אוניברסלי לרכב למערכת מולטימדיה לרכב אוניברסלית, גם אם זאת כבר מותקנת ברכב. והנה חלק אינטגרלי מהדשבורד של הרכב. טכנאי התקנות של רדיו סיטי אשר מגיעים אליכם בניידות ההתקנות מיומנים בהתקנת כל הסוגים של אביזרי רכב. כולל מערכת מולטימדיה לרכב. אנו מספקים שירות תיקונים של מערכות מולטימדיה לרכב ולכן טכנאי התקנות שלנו מיומנים בביצוע שדרוגים תוספות והתאמות של אביזרי רכב נלווים למערכת מולטימדיה לרכב. למשל שילוב במערכת המולטימדיה לרכב של מצלמות רוורס, מערכת הגברה (כולל מגבר לרכב ורמקולים לרכב) , חיישני רוורס, ועוד.

התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב כאמצעי בטיחות

שילוב של שלט הגה אוניברסלי לרכב מתבצע על ידי שליפה של מערכת המולטימדיה לרכב ממקומה, התקנה של מתאם ייעודי, מאחורי המערכת. מתאם זה מאפשר העברת השליטה מכפתורי ונקודות השליטה הממוקמים על או ליד מסך המולטימדיה. אל גלגל ההגה. השלט ממוקם על גלגל ההגה באופן שבו מתאפשר לנהג לבצע את כל הפעולות ללא הסרת הידיים מההגה.

יש לזכור כי מטרת החוק היא לשמור על בטיחות ובטחון הנוסעים והנהג בעת הנהיגה. יש להתייחס לשלט הגה אוניברסלי לרכב כאל אביזר רכב משפר בטיחות.

אנו ברדיו סיטי מעניקים קדימות לרוכשי אביזר זה וממליצים על התקנתו, בכל מקרה שברכבכם לא קיימת מערכת שליטה צמודה להגה. מערכת אשר מאפשרת לכם שימוש בטוח במערכת המולטימדיה לרכב והטלפון בזמן הנהיגה באופן שלא יהווה סיכון לכם, לנוסעים ולתנועה בכלל, וכמובן ללא הסתכנות בתשלום קנס גבוהה.

התקנה מקצועית של שלט הגה אוניברסלי לרכב תאפשר גם לך להמשיך וליהנות מחווית נהיגה ונסיעה כולל שימוש במערכת מולטימדיה לרכב, מענה לטלפון, שליטה בערוצי רדיו ופעולות רבות נוספות וזאת ללא הורדת ידיים מההגה על פי דרישות החוק. לפרטים נוספים והזמנת התקנה פנו לטלפון - 050-408-4768 או דרך צור קשר

שי שלום. ראשית אני הייתי רוצה להודות לך על השירות (פה בארץ זה לא מובן מאליו ותודה).

ג`רמי, פתח תקווה.
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.