גלריית תמונות - התקנת מולטימדיה לרכב הונדה ג`אז
החלפת מערכת מקורית למולטימדיה אנדרואיד לרכב


שדרוג למסך אנדרואיד לרכב 9 אינץ פתוח לאפליקציות


התקנת מולטימדיה לרכב הונדה ג`אז בבית הלקוח על ידי טכנאי התקנות של רדיו סיטי. אנו מספקים שירות התקנת אביזרי רכב והתקנת מערכת מולטימדיה לרכב באתר הלקוח בפריסה ארצית.


לבירורים והצעות מחיר על התקנת מולטימדיה לרכב הונדה ג`אז שלכם התקשרו אלינו לטלפון - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.


במקום מערכת קיימת, הותקן מסך אנדרואיד לרכב, אשר מאפשר הורדה מהאינטרנט והתקנה של מגוון גדול של אפליקציות לפי בחירת הלקוח. כגון התקנת WAZE לרכב ספוטיפיי וכן תצוגה של מצלמות רוורס אינטגרליות.


בתמונות ניתן לראות התקנת מולטימדיה לרכב הונדה ג`אז - שילוב מסך אנדרואיד לרכב 9 אינץ` עם תצוגה ברזולוציה גבוהה. באופן ששומר באופן מיטבי על עיצוב הפנים של הרכב אך משפר משמעותית את חווית הנהיגה והבטיחות.


מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד מאפשרת שליטה מלאה על מהערכת מפקדי ההגה של הרכב. במידה וברכב שלכם, לא קיימים מתגי הפעלה על ההגה. אנו ממליצים להתקין שלט הגה אוניברסלי לרכב. שלט אשר להפעיל את מערכת המולטימדיה לרכב ללא צורך להסיר ידיים מההגה, להימנע מעבירות תנועה.


במידה והרכב ללא מצלמות רוורס. ניתן לשלב בהזמנה של התקנת מערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב התקנה של מצלמות רוורס וחיישני רוורס. כמו כן ניתן לשלב התקנה של מצלמות DVR לרכב/מצלמות תיעוד לרכב.


רדיו סיטי שירות התקנת אביזרי רכב בבית הלקוח בפריסה ארצית - לבירורים והצעות מחיר על התקנת מולטימדיה לרכב הונדה ג`אז שלכם התקשרו אלינו לטלפון - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה