גלריית תמונות - התקנת מערכת מולטימדיה לרכב גולף 2010
החלפת מערכת רדיו דיסק במערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב


שדרוג והתקנת מערכת אנדרואיד פתוחה לאפליקציות אינטרנטיות


התקנת מערכת מולטימדיה לרכב גולף 2010. הטמעה ושילוב מערכת מולטימדיה אנדרואיד אוניברסלית חדישה בדשבורד באופן ששומר על עיצוב הפנים המקורי של הרכב.


כפי שניתן לראות בתמונה מערכת המולטימדיה לרכב אנדרואיד החדשה מוטמעת בצורה מושלמת, ומחוברת למערכת החיווט הקיימת במידת האפשר.


רדיו סיטי מספקת לכם שירות מכירה והתקנה של אביזרי רכב ומערכות מולטימדיה לרכב בפריסה ארצית. ניידות שירות מופעלות על ידי טכנאי התקנות מיומנים ומקצועיים בעלי ניסיון רב.


לבירורים על מכירה והתקנת מערכת מולטימדיה לרכב בבית הלקוח התקשרו: 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.


התקנת מערכת מולטימדיה לרכב גולף 2010. הבעלים החליט להחליף את מערכת הרדיסק המקורית הפשוטה שסופקה על ידי יבואן הרכב. במקרה זה בחר הלקוח במערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד אוניברסלית פתוחה.


מערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד פתוחה מאפשרת לכם בחירה חופשית באפליקציות אינטרנטיות לטעמכם. התקנת WAZE לרכב הוא אפליקציה פופולרית. ניתן להוריד גם ספוטיפיי ואפליקציות בידוריות נוספות.


מערכת מולטימדיה אנדרואיד אוניברסלית מגיעה עם מסך תצוגה ברזולוציה גבוהה ומאפשר שילוב של מצלמות רוורס אינטגרליות.


בקריאת שירות להתקנת מערכת מולטימדיה לרכב שלכם ניתן לשלב התקנת חיישני רוורס במידה ועדיין לא הותקנו. כמו כן במידה ולא קיימת ברכב אפשרות שליטה במערכת מגלגל ההגה אנו ממליצים על התקנת שלט הגה אוניברסלי לרכב אשר מאפשר שליטה במערכת ללא הורדת ידיים מההגה בהתאם לדרישות החוק.


אנו  מוכרים ומתקינים גם מצלמות DVR לרכב / מצלמת תיעוד לרכב באתר הלקוח


לבירורים על מכירה והתקנת מערכת מולטימדיה לרכב בבית הלקוח התקשרו: 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה