גלריית תמונות - התקנת מערכת מולטימדיה לסובארו XV שנת 2017
רדיו סיטי - שדרוג מערכת מקורית למערכת מולטימדיה אנדרואיד


החלפת מערכת ברכב סובארו XV שנת 2017 והתקנת מערכת תואם מקור ניפון 9 אינץ`


התקנת מערכת מולטימדיה לסובארו XV שנת 2017 שמאפשרת לכם שימוש באפליקציות אינטרנטיות לבחירתכם. מערכת מולטימדיה אנדרואיד תואם מקור.


רדיו סיטי מספקת לכם שירות התקנת אביזרי רכב ומערכות מולטימדיה לרכב באתר הלקוח. אנו מספקים לכם שירותי התקנה בפריסה ארצית לכל סוגי כל הרכב.


לבירורים והצעות מחיר להתקנת מערכת מולטימדיה לסובארו XV שנת 2017 או לכל רכב אחר התקשרו אלינו בטלפון - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.


בעליו של סובארו XV שנת 2017 שבו מותקנת מערכת מולטימדיה מקורית מהיבואן מוגבלת וללא אפליקציות אינטרנטיות. ללא יכולת לבחור ולהוריד אפליקציות אשר מועדפות עליו.


לקוח זה בחר לשדרג ולהחליף את המערכת המקורית במערכת מולטימדיה תואם מקור של חברת ניפון. מערכת מולטימדיה לרכב פתוחה להורדת אפליקציות אינטרנטיות.


מערכת מולטימדיה אנדרואיד לרכב מגיעה עם מסך 9 אינץ` ברזולוצית תצוגה גבוהה. מערכת הפעלה מתקדמת עם 2 גיגה זיכרון מאפשרת לכם ליהנות ממגוון אפליקציות כגון WAZE לרכב, יוטיוב, ועוד.


התקנת מערכת מולטימדיה לרכב, כולל הטמעה מושלמת בדשבורד הרכב. חיבור למערכת החיווט המקורית של הרכב וחיבור מקורות נתונים לתצוגה כולל התצוגה האינטגרלית של מצלמת רוורס וחיישני רוורס אינטגרליים אם קיימים.


לבירורים והצעות מחיר להתקנת מערכת מולטימדיה לסובארו XV שנת 2017 או לכל רכב אחר או התקנת אביזרי רכב התקשרו אלינו בטלפון - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.


שירות התקנות בבית הלקוח בפריסה ארצית


 

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה