אביזרים

 

רדיו סיטי מספקת מגוון רחב של אביזרים נלווים לרכב לקהל לקוחותיה. ברשותנו כל המוצרים אשר נדרש להם בעל רכב ממפתח גלגלים ועד לספריי לניקוי הרכב, ממנורה ועד פיוז וכן הלאה.

ליצירת קשר ולרכישת אביזרים לרכב ניתן לפנות לרדיו סיטי בטלפון: 050-4084768.

כאשר אדם רוכש רכב הוא זקוק לאביזרים בכדי לתחזק אותו באופן שוטף, האביזרים הייעודיים לרכב הינם בכדי להנעים את השימוש ברכב ובכדי להקל על התחזוקה שלו. להלן כמה מוצרים אשר בוודאי תזדקקו להם מתישהו ברכבכם:

אפוד זוהר- מיועד להבטיח את שלומכם כאשר אתם נתקעים עם הרכב בצד הכביש. מטרתו של האפוד הזוהר היא להבליט אתכם בכדי שהרכבים החולפים על פניכם יוכלו להבחין בכם ולהישמר.

מנורות לרכב- כשם שמנורות בבית נשרפות כך גם המנורות ברכב נשרפות מידי פעם כתוצאה משימוש או מבלאי טבעי. על כן חובה להחזיק ברכב סט מנורות חליפיות שמתאימות לרכב. מנורות הן פשוטות להחלפה ומבטיחות את הנראות שלכם ואת יכולת הראיה של הדרך. ראוי לציין כי נסיעה עם מנורה שרופה הינה עברה על החוק ודינה 2 נק` וקנס כספי.

ג`ק- תפקידו של הג`ק הוא לסייע לנוהג ברכב להחליף את הגלגל במידה וישנו פנצ`ר בגלגל. רצוי וכדאי להחזיק ג`ק בכל רכב מכיוון שהוא יקצר את אי הנעימות של הישארות בצד הדרך למישהו שיבוא לחלץ אתכם, במקום שתוכלו להחליף גלגל תוך מספר דקות.

ג`ילדה- זהו סמרטוט אשר עשוי מעור ומשמש לנגב את הרכב לאחר השטיפה. העור סופח את המים שעל הרכב ומותיר מראה חלק וללא כתמים של טיפות.

פיוזים- כמו בכל מכשיר חשמלי יש גם ברכב לוח של פיוזים אשר נועד להגן על רכבכם מפני קצר חשמלי שיסב למערכותיו השונות נזק. במידה וזהו קורה תפקידו של הפיוז הוא להישרף וכף למנוע בעצם את הנזק. אם חלק חשמלי כלשהו איננו עובד ברכב כדוגמת האורות מומלץ לבדוק את לוח הפיוזים אולי ניתן לתקן זאת תוך מספר רגעים על ידי החלפה פשוטה של הפיוז.

מטען USB- מכשירים רבים היום כמו מצלמות, פלאפונים, נגני מוזיקה ועוד מגיעים עם כבל הטענה שגם יכול להתחבר למחשב- זהו כבל ה-USB על כן בכדי שתוכלו להטעין בקלות ובנוחות את המכשירים השונים שברשותכם גם כשאינכם נמצאים ליד רשת חשמל ביתית רצוי לרכוש מטען usb שיאפשר הטענה נוחה ומהירה של מוצרי חשמל ברכב.

כבלים להנעה- במידה ושכחתם את אורות הרכב דלוקים או שהמצבר שלכם חלש ואינכם מצליחים להניע כבלים להנעה הם המזור עבורכם. בעזרת כלי רכב נוסף תוכלו להזרים דרך הכבלים חשמל לרכבכם וכך להניע אותו ולחלץ את רכבכם התקוע.

עיינו בטבלת האביזרים שברשותנו בטוח כי הנכם זקוקים לאחד מהם לצורכי בטיחות או הקלה בשהות ברכב. אנו ברדיו סיטי נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם מגוון מוצרים ופתרונות איכותיים שינעימו ויבטיחו את שהותכם ברכב.

לקבלת פרטים נוספים אודות אביזרים ופתרונות לרכב ניתן לפנות לרדיו סיטי בטלפון:050-4084768


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

אביזרים

קרא עוד

אביזרים לרכב – חשובים

קרא עוד