בייבי ביפ מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב

בייבי ביפ (מערכת התרעה על השארת ילדים ברכב) מאושרת לשימוש ומקיימת את דרישות תקנת התעבורה 83ד.

החל מתאריך 1.8.2021 תיכנס לתוקף תקנה המחייבת כל נהג המסיע ילדים עד גיל 4 ברכב פרטי בהתקנת אמצעי התרעה מפני שכחת ילדים ברכב.

אל תחכו לרגע האחרון, התקשרו 050-408-4768 או 050-792-0208 ונשמח לתאם עבורכם הגעה של טכנאי לצורך התקנה והסבר למערכת בייבי ביפ.

בייבי ביפ

 

מערכת Baby beep למניעת שכחת ילדים ברכב – הם כבר חשבו על הכל בשבילכם

איך עובדת מערכת בייבי ביפ.

חשוב לדעת – לאחר רכישה ותיאום הגעה בטלפון 050-408-4768 או 050-792-0208 טכנאי רדיו סיטי יגיע לביתכם או למקום העבודה ויבצע עבורכם את ההתקנה/הסנכרון הנדרש כולל הסבר מקיף לגבי אופן ההפעלה והעבודה עם מערכת Baby Beep.

המערכת מורכבת מכרית שמחוברת לטלפון הנייד ונשלטת באמצעות אפליקציה.
יש לכם מספר ילדים מתחת לגיל 4? ניתן לחבר לטלפון שלכם מספר כריות בייבי ביפ.

אז איך זה עובד?

כאשר הילד נשכח ברכב נוצר נתק בין חיבור הבלוטות של הטלפון הנייד לבין הכרית, בעת הנתק הטלפון שלכם יתחיל לצפצף, במידה ולא תבטלו את הצפצוף/ההתראה בתוך 120 שניות ישלחו מסרונים לאנשי הקשר (חירום) שהוגדרו מראש באפליקציה וכן את כתובת הרכב, כתובת הרכב זה המקום האחרון שבו האפליקציה הייתה בסנכרון עם כרית ה-Baby Beep.

האפליקציה חכמה (מאוד)

בייבי ביפ יודעת גם לזהות מצבים מיוחדים, שכחתם את הטלפון הנייד ברכב?

מערכת בייבי ביפ יודעת לזהות שהטלפון שלכם במצב נייח, במקרה שהטלפון שלכם המצב סטטי (לא זז/ נייח) במשך 10 דק ועדיין מחובר לכרית, האפליקציה תשלח לטלפון הנייד שלכם התראה, בדיוק כמו במקרה של נתק, ההתראה תכלול צפצוף, במקרה שהמשתמש לא ינתק את ההתראה במשך 120 שניות, ישלחו מסרונים לאנשי קשר בחירום כמו במקרה של ניתוק בלוטות של הכרית והטלפון הנייד.

גם הכרית שלנו חכמה (מאוד)

במקרה ושכחתם את הטלפון הנייד בבית, או שחיבור הבלוטות שלכם מנותק מכל סיבה שהיא, לאחר הושבת הילד על הכרית, הכרית תזהה שלא קיים חיבור לטלפון נייד ותתריע כל 10 שניות ע"י צפצוף.

ניתן להפסיק את הצפצוף על ידי הורדת הילד מהכרית או חיבור הטלפון הנייד (הבלוטות בטלפון הנייד) לכרית, כל זמן שיש ילד על הכרית, הכרית מחייבת חיבור בלוטות לטלפון הנייד.

גם אם חיבור הבלוטות נגדע מכל סיבה, החל מניתוק ידני של הבלוטות ועד כיבוי הטלפון מפאת ריקון של הסוללה, וכל סיבה אחרת, גם כאן הכרית תשמיע צפצוף כל 10 שניות ותמשיך עד לחידוש החיבור.

בסרטון תוכלו לראות פתרונות לבעיות נוספות שיכולות להיווצר, ולראות כיצד המערכת שלנו נותנת פתרונות למקרי קצה אשר עלולים להיווצר בחיי היום יום שלנו.

למה בייבי ביפ?

הבחירה ב-בייבי ביפ היא מכמה סיבות ויתרונות משמעותיים במיוחד!

 

  • נגד אש - הכרית עשוייה מחומרים נגד בערה כך שאתם יכולים להוריד אבן אחת מהלב.
  • סוללות - ניתן להחליף את הסוללות של הכרית בקלות ויעילות ללא צורך בהטענה או בטריות מיוחדות.
  • תמיכה - נתקלתם באיזו בעיה? לא יודעים איך לחבר את הטלפון לכרית? ב-בייב ביפ תהנו משירותי תמיכה ללקוחות 24/7.
  • עומד בכל התקנים - כרית הבייבי ביפ עומדת בכל התקנים העולמיים!
  • חיווי קולי - הכרית מספקת חיווי קולי בזמן הושבת הילד על הכרית כך שתוכלו לדעת שהיא עובדת.

בונוס! - הכרית מגיעה ב - 3 צבעים לבחירה: ורוד, תכלת ואפור, ככה תוכלו להתאים לכל ילד את הצבע שהוא אוהב.

בייבי ביפ

שמרו על הילדים שלכם, קנו להם מערכת Baby Beep.

תזכורת - אל תחכו לרגע האחרון, התקשרו לטלפון: 050-408-4768 או 050-792-0208, נשמח לתאם עבורכם הגעה של טכנאי לצורך התקנה והסבר לגבי מערכת בייבי ביפ.

מידע נוסף: