התקנת חיישני רוורס

 

רדיו סיטי - מתמחים בהתקנת חיישני רוורסמכל הסוגים, לייעוץ ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונשמח לעזור.

מעוניין להתקין ברכבך חיישני רוורס מלפנים או מאחור ? רדיו סיטי מבצעת התקנת חיישני רוורס לכל סוגי הרכבים כולל לציי רכב השכרה וציי רכב חברות.

לפרטים ולהזמנת התקנת חיישני רוורס התקשרו אלינו עוד היום לטלפון: 050-4084768.

אם אתם מתקשים בנסיעה לאחור, מפחדים לדפוק את הרכב בחנייה או סתם מעוניינים בעין שלישית שתבדוק עבורכם שהנסיעה לאחור בטוחה ולא עובר שם הולך רגל או ילד שהחליט בדיוק לחצות את הכביש, התקנת חיישני רוורס תסייע לכם לשמור עלהולכי הרגל, הרכב וכמובן תגביר את ביטחונכם בעת הנהיגה בכביש.

חשוב לדעת לפני שמתקינים חיישני רוורס כי קיימים מבחר של סוגים מחברות שונות: לרוב הסוגים נבדלים אלה מאלה בכך שישנם דגמים אשר מגיעים עם מסך המראה את המרחק מהעצם לעברו אנו נוסעים וישנם חיישני רוורס אשר מצפצפים בלבד ולפי עוצמת הצפצוף ותדירותו אנו מבינים כי קיים חפץ מאחורינו ואנו מתקרבים אליו. כמובן שאנו ממליצים לכם על התקנת חיישני רוורס שגם מצפצפים וגם מציגים על גבי מסך את המרחק מהעצם כדי שתוכלו להיות בטוחים באיזה צד של הרכב החפצים נמצאים ומהו אומדן המרחק בין החפץ לעברו אתם נוסעים לבין רכבכם.

תוספת חיישני רוורס שמגיעה מהמפעל הינה יקרה מאוד ולא כדאית ברוב הרכבים. לכן חשוב כי התקנת חיישני רוורס תעשה על ידי מומחים להתקנת חיישני רוורס אשר ידעו להתאים לרכבך חיישנים שיתאימו בגודלם ובצבעם לרכב. מכיוון שתוספת חיישני הרוורס דורשת בעת ההתקנה קידוח ועשיית חורים בטמבון הרכב רצוי לגשת לחברה שמתמחה ולא לעשות אצל כל חשמלאי חאפר אשר יציע לכם במחיר זול. רדיו סיטי מתמחה בהתקנת חיישני רוורס ושאר תוספות לרכב ותבצע עבורכם התקנה מקצועית ונקיה עם שירות עד בית הלקוח. כלומר כל מה שנותר לכם לעשות הוא להרים את הטלפון להתקשר אלינו ואנו נגיע אליכם הביתה או לעבודה ונבצע לכם תוך זמן קצר התקנת חיישני רוורס איכותיים שיגנו וישמרו עליכם ועל רכבכם בעת הנסיעה לאחור.

ניתן לחלופין או בנוסף להתקין מצלמות רוורס לבטיחות רבה יותר.

אם הנכם מעוניינים להתקין חיישני רוורס מבלי לצאת מהבית ולא לבזבז בעבור זה יום עבודה התקשרו לרדיו סיטי לטלפון: 050-4084768 ואנו נבוא אליכם ונבצע זאת עבורכם במקום תוך זמן קצר מרגע הפניה.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד