התקנת מגברים לרכב

 

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת מגברים לרכב , לייעוץ ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונשמח לעזור.

 

רדיו סיטי תספק ותתקין לכם מגבר לרכב  כחלק ממערכת אודיו שלמה או להשלמת המערכת שכבר מותקנת ברכבכם. במגבר ישפר פלאים את חווית השמע הקיימת כיום ברכבכם. לקבלת פרטים נוספים ייעוץ והצעת מחיר  למגבר המתאים לכם צרו קשר טלפוני או דרך האתר. נציגי השירות וטכנאי ההרכבות ממתינים לכם.

האיכות והעוצמה אינם מספקים? סביר להניח כי התקנת מגבר לרכב הוא הפיתרון האידיאלי עבורכם שיחולל פלאים באיכות השמע ויעניק לכם חווית שמיעה שטרם חוויתם.

רכשתם רמקולים לרכב אך עדיין אתם לא שומעים עימם טוב? אתם זקוקים למגבר! רדיו דיסקים ברכב יכולים להוציא כוח הספק מוגבל בכדי להפעיל את הרמקולים ברכב ועל כן לעיתים גם החלפת הרמקולים איננה משפרת מספיק את חווית השמיעה אליה ציפיתם להגיע בעת החלפת הרמקולים. לשם כך נוצר המגבר אשר מחובר ישירות אל הרדיו דיסק ומחליף אותו בכך שהוא לוקח את האותות הנמוכים והרגילים שנפלטים מהרדיו דיסק מעצים אותם ומוציא אותם בחזרה אל הרמקולים דרכו באות מוגבר ויותר חזק.

כאשר באים לקנות מגבר לרכב חשוב לדעת ולהתאים בין סוג הרכב, גודל המערכת המותקנת בו והשימוש אשר לשמו יועד המגבר. גודל המערכת לעיתים מאלץ אותנו בכדי להגיע לעוצמות ואיכות שמע גבוהות במיוחד להתקין יותר ממגבר אחד ולחלק את העבודה עם מגבר נוסף. מערכות גדולות ברובן הן משולבות סאב וופר אשר בכדי להפעילו מפאת גודלו נדרש הרבה כוח גם מהמגבר עצמו ולכן ישנם מגברים בעלי יציאה אחת אשר ייחודיים לשם פעולה זו.

כפי שכבר הזכרנו ישנם מגברים לשימושים שונים ובכדי להתאימם בצורה אופטימלית לשימוש ולאופי המערכת והלקוח חשוב להבין בייעוד הפריטים ולסמן את המטרה אליה אנו שואפים להגיע עם המערכת אחרי שזו תורכב בשלמותה.

רדיו סיטי מבצעת התקנות מגברים בבית הלקוח ואף תעניק לכם מהידע והניסיון אשר צברה בכדי להתאים את המגבר האופטימלי לרכב ולמטרה אשר אתם חפצים בה. מערכת טובה לא אומר לקחת את כל החלקים הכי טובים ולחברם ביחד! חלקי המערכת צריכים ל"הכיר" זה את זה ולהיות מסוגלים לעבוד בסנכרון ובדואליות אחד עם השני כך שיגיעו ביחד לכדי מיצוי של היכולות אשר טמונות בהם.


הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ בנושא מגברים ושאר הציוד ההיקפי למערכת הרכב כך שיתאים לחלקים הקיימים כבר ברשותכם במידה וישנם.

להצעות מחיר ויעוץ - רדיו סיטי - 050-4084768 - נשמח לעזור


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד