התקנת קודנית לרכב

 

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת חיישני רוורס למשאיות, לייעוץ ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונשמח לעזור.

רדיו סיטי מספקת שירותי התקנת קודניות לרכב עד בית הלקוח. טכנאי החברה המיומנים יגיעו אליכם ויבצעו את התקנת הקודנית לרכב במקצועיות ובגימור איכותי שאינו פוגע במראה הרכב המקורי.

להזמנת שירות התקנת קודנית לרכב עוד היום ניתן לחייג אלינו לטלפון: 050-4084768 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

התקנת קודנית לרכב הינה פריט חובה כיום אשר נדרש על ידי חברות הביטוח בכדי שאלה יוכלו לבטח את הרכב שלך. במידה וחברת הביטוח דורשת ממך קודנית מסוימת בעלת מספר ניתוקים כלשהו בכדי לבטח את הרכב שלך, הגעת למקום הנכון! רדיו סיטי מבצעת התקנות קודניות מהיום להיום אצלך בבית ואף מעניקה אישורי מיגון לרכב עבור חברות הביטוח. כמו כן במידה והנכם מעוניינים באמצעי אבטחה נוספים עבור הרכב אשר יעכבו וימנעו מגנבים לפרוץ לרכבכם גם כן הגעתם למקום הנכון.

הקודנית לרכב נועדה בכדי למנוע מהגנב אשר מעוניין לקחת את רכבך להתניע את הרכב. על כן קיימות קודניות רבות בעלות רמות מיגון שונות ואמצעי בטיחות אשר יכולות להבטיח כי גם אם הגנב יצליח להיכנס אל תוך הרכב שלך הוא איננו מצליח להתניע אותו ולגנובו.

מדוע חשוב להתקין קודנית טובה? קודנית טובה מלבד שהיא מספקת הגנה לרכב שלך היא גם מונעת מהגנב לפרוץ לרכב שלך ולנסות להתמודד איתה. כאשר הגנב מבחין בקודנית איכותית ובעלת רמת מיגון גבוהה מבחוץ הוא יודע שאין לו סיכוי להתגבר עליה ולהתמודד איתה וכך הוא גם לא פורץ את הדלת ומסב נזק בניסיון ופשוט עובר לנסות את מזלו ברכב אחר אשר ממוגן פחות ובצורה ירודה. לכן אנו ממליצים לכם לבחור בקודנית איכותית ולחסוך מעצמכם את החוויה של מציאת רכבכם פרוץ וזקוק לתיקון.

התקנת הקודנית ברכב מחליפה את הצורך בהתקנת אזעקה וחוסכת את המטרד של אזעקות שווא באמצע הלילה כתוצאה מרוחות או רכבים רועשים אשר עברו ליד הרכב והפעילו את האזעקה סתם. בנוסף לא פעם קורה שהאזעקה משתגעת ומתחילה לצפצף ואינה ניתנת לביטול על כן מומלץ וכדאי להתקין קודנית אשר מספקת את אותה רמת אבטחה בשקט וביעילות ללא פשרות לאורך שנים רבות של שימוש.

להזמנת שירותי התקנת קודנית לרכב ברמות מיגון שונות ובהתאם לדרישות חברות הביטוח לרכב התקשר עוד היום לרדיו סיטי לטלפון: 050-4084768 וניידת שירות שלנו תגיע לביתך ותבצע לך התקנה במקום.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד