התקנת DVD לרכב

 

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת DVD לרכב. להחלפת הקיים או כתוספת. לייעוץ ולפרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 050-4084768 ונשמח לעזור.

 

מחפש מכשיר שישלב בין מוסיקה לסרטים? רדיו סיטי תתקין עבורך רדיו DVD מתקדם כך שתוכלו לשמוע מוסיקה ולהקרין סרטים לנוסעים ברכב. ברדיו סיטי תוכלו להנות משירות התקנת מוצרים רבים לרכב בינהם תמצאו: רמקולים לרכב, מגבר לרכב, מערכות מולטימדיה לרכב, מערכות GPS ועוד נוספים מהם תתרשמו באתר. אנו מתמחים בהתקנה בודדת ובהתקנה לצי רחב של רכבים ולכן מתאימים לעסקים, חברות ולקוחות פרטיים גם יחד. רדיו סיטי מקפידה על עבודה איכותית, איכות שירות ובוחרת את מוצריה בקפידה על מנת שאתם תהנו מהם לאורך שנים.


להזמנת התקנה של רדיו DVD ברכב שלך, התקשר לרדיו סיטי ונוכל לתאם עבורך התקנה בביתך הפרטי : 050-4084768, גם דרך "צור קשר" באתר.


אם אתם חובבי מוסיקה ולא יכולים בלי השירים שאתם אוהבים במהלך הנסיעה, רדיו סיטי תוכל לספק לכם מוצרים נפלאים אשר יענו לכם על דרישה זו. לצד הרדיו דיסקים הרבים שאנו מספקים ומתקינים, אנו מספקים מגוון רדיו DVD אשר יספקו לכם נוחות במהלך הנסיעה. אנו נתקין עבורכם רדיו DVD בעל מסך 3" המספק תצוגה ברורה של השירים המתנגנים, חיבור USB, הצגת תמונות, לצפות בקבציDivx והפעלת המכשיר ביתר קלות. התקנת המוצר היא חלק בלתי נפרד כך שתוכלו להיות שקטים בכל הנוגע להרכבתו על ידינו ברכבכם הפרטי: החל מבחירת רדיו DVD , התאמתו למערכת שברשותכם ועד לשמיעת המוסיקה יחד באותו.


התקנת רדיו DVD כרוכה ברכיבים רבים וידע בחיבור הכבלים אל המקומות הנכונים. ברדיו סיטי אנו מספקים רדיו DVD אשר תומך במסכים ולעיתים אנו נדרשים בתהליך ההתקנה גם לחבר את המסכים. אם אתם רוצים מוצר באיכות גבוהה ללא תקלות, בחרו ברדיו סיטי ואל תתפשרו על מחיר נמוך או הצעות מפתות מידי אתם עשויים למצוא את עצמכם עם מסך או מוצר שלא מתפקד במהלך נסיעה או חופשה משפחתית.


למה רדיו סיטי?
כי ברדיו סיטי מספקים שירות לא רק בהתקנה של המוצר, אלא מלווים את הלקוח מתהליך ההתלבטות, לבחירת המוצר ועד להתקנתו הסופית. הלקוחות שלנו יודעים שהם מקבלים את המוצרים בהתאם לדרישות שלהם ולצרכים שלהם. ברדיו סיטי אנו מקשיבים ללקוח, מתחשבים בתקציב ואיכות השמע ובאופן זה, אתם מקבלים את הטוב ביותר.


אנו מתקינים עוד מוצרים רבים לרכב כך שאם חשבתם לשדרג את נושא השמע ברכב, או אפילו את נושא הבטיחות אנו יכולים להציע לכם רמקולים, מגברים, מצלמות רוורס וחיישני רוורס במגוון רחב וכמובן להתאים ולהתקין אותם ברכבכם.\

להזמנת התקנה של רדיו DVD, שאלות ובירורים נוספים, ניתן להתקשר ל: 050-4084768 או דרך "צור קשר" באתר


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת חיישני רוורס למשאיות

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית

קרא עוד

התקנת כספות לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות GPS

קרא עוד

התקנת רמקולים לרכב

קרא עוד

התקנת DVD לרכב

קרא עוד

התקנת מגברים לרכב

קרא עוד

התקנת מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

התקנת רדיו דיסק

קרא עוד

התקנת מסכים לרכב

קרא עוד

התקנת קודנית לרכב

קרא עוד

התקנת חיישני רוורס

קרא עוד

התקנת דיבורית לרכב

קרא עוד

התקנת מצלמות לרכב

קרא עוד

התקנת אזעקות לרכב

קרא עוד

התקנת שלטים לרכב

קרא עוד

אביזרים לרכב

קרא עוד

סוללות ומנורות לרכב

קרא עוד