מערכת מולטימדיה דאבל דין - DIN 2

מערכת מולטימדיה דאבל דין DIN 2 - מכירה, התקנה ותיקונים. רדיו סיטי מספקת שירות מכירה והתקנת אביזרי רכב בפריסה ארצית באתר הלקוח. כולל התקנת מערכת מולטימדיה לרכב ושירות תיקונים למערכת מולטימדיה לרכב. לפרטים על דאבל דין, מכירות והזמנת התקנה - 050-408-4768 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.

מהי מערכת מולטימדיה דאבל דין

ראוי לציין כי רדיו סיטי משווקת מערכות מולטימדיה בכל הגדלים ורמות המחירים. מערכות אשר ניתן להתאים למרבית כלי הרכב הנעים בכבישי ישראל (כולל רכבי יוקרה ואף רכבים עממיים). אנו מתמחים בביצוע כל ההתאמות הנדרשות גם על מנת להטמיע מערכת דאבל דין אנדרואיד במקום מערכת מקורית של יצרני הרכב.

ממערכת מולטימדיה דאבל דיןמערכת מולטימדיה דאבל דין הינה מערכת מולטימדיה לרכב בעלת מידות סטנדרטיות נדרשות על פי התקינה המקובלת על יצרניות הרכב להטמעה בכלי הרכב. המידות הסטנדרטיות המקובלות למערכות מולטימדיה או מערכות סאונד לרכב הן דין יחיד (DIN 1) או דאבל דין (DIN 2). מידות אלה מייצגות מידה קבועה ומוסכמת על יצרני הרכב ויצרני מערכות המולטימדיה לרכב המובילים.

חידת דין מצביעה על מידות מערכת מולטימדיה לרכב והאפשרות להתאימה לפתח הקיים בדשבורד הרכב. במרבית המקרים, בירור קצר עם רדיו סיטי, יאפשר גם לכם לבדוק את מגוון אפשרויות הבחירה העומדות בפניכם כאשר אתם בוחרים להזמין התקנה של מערכת מולטימדיה לרכב שלכם. בין אם אתם מבקשים להחליף מערכת מולטימדיה קיימת במערכת דאבל דין אנדרואיד חדישה. ובין אם ברכב מותקנת רק מערכת סאונד (רדיו דיסק) מקורי. תוכלו לקבל מענה מיידי ולהזמין מערכת מולטימדיה דאבל דין או סינגל דין בהתאם לסוג הרכב.

התאמת דאבל דין אנדרואיד לרכב

רדיו סיטי מתמחה בביצוע כל ההתאמות בתהליך ההתקנה, אשר נדרשות על מנת שניתן יהיה להתקין גם ברכב שכיום מותקנת בו מערכת סאונד (רדיו דיסק) פשוטה מערכת מולטימדיה דאבל דין אנדרואיד שמספקת את חווית הנסיעה והצפיה המשופרת ביותר כולל שימוש והורדה של אפליקציות חיצוניות.

חשוב להדגיש כי גודל המערכת או גודל המיקום בדשבורד הרכב מצביע אך ורק על גודל הפיזי מידות הפתח אך אינן מעידות על איכות המערכת. כיום קיימות מערכות מולטימדיה לרכב או מערכות סאונד איכותיות ביותר הגם שאינם גדולות מאוד. ראוי להניח כי ככל שפתח המערכת גדול יותר כמו דאבל דין למשל, מסך התצוגה אשר ניתן להתקנה ברכב יהיה אף הוא גדול בהתאמה.

מה הן המידות סינגל דין (DIN 1) ודאבל דין לרכב (DIN 2).

מקור שם המידה דין - DIN הוא מהשפה הגרמנית "Deutsches Institut für Normung" שמשמעותו בעברית "המכון הגרמני לתקינה". היחידה הסטנדרטית DIN 75490 הוגדרה במידות 180X50 מילימטר. מכאן שהמידה של דאבל דין (DIN 2) היא 180X100 מילימטר.

בשלב מאוחר יותר אימץ גם גוף התקינה הבינלאומי (International Standards Organization) מידות אלה ונקבע תקן ISO 7736 הזהה ל-DIN במידותיו. נקבע כי DIN 1 יהיה בגודל 7X2 אינץ` (בערך 180X50 מ"מ) ואילו DIN 2 יהיה 7X4 אינץ` (180X100 מ"מ בערך).

מידות אלה מקובלות כיום על יצרני הרכב ויצרני מערכות מולטימדיה וסאונד כאחת. הם משמשות לייצור דגמי המקור של מערכות אלה המוטמעות בכלי הרכב חדשים. קשה למצוא רכב אשר מותקנות בו מערכות מקוריות אשר חורגות מעמידה במידות סטנדרטיות של ISO 7736 / DIN 75490 כפי שצוינו לעיל.

חשוב להדגיש כי הרבה יצרנים מיצרים גם מערכות מולטימדיה לרכב שאינן בדיוק במידות אלה. ניתן למצוא מערכות מולטימדיה איכותיות ביותר, ואף מערכות באיכות עממית, שאינן עומדות במידות סטנדרטיות שניתן להתקין ולשלב באופן מושלם בכל רכב כמעט.

רדיו סיטי מתמחה בביצוע כל ההתאמות הנדרשות לשילוב כל מערכת מולטימדיה ברכב. אנו מיומנים בהתקנה גם של מערכת מולטימדיה דאבל דין אנדרואיד ברכב שבו הייתה מותקנת מערכת סאונד סינגל דין. טכנאי החברה הנם בעלי ניסיון בהטמעת המערכת באופן הטוב ביותר תוך שמירת העיצוב המקורי של הדשבורד.  לפרטים על דאבל דין, מכירות והזמנת התקנה - 050-408-4768. נשמח לעמוד לשירותכם.

עומק הפתח למערכת מולטימדיה דאבל דין

מערכת מולטימדיה דאבל דיןהמידות שהוזכרו מתייחסות אך ורק למידות האורך והרוחב של המערכת. בין אם מדובר על מערכת חדישה דאבל דין אנדרואיד, מערכת בסיסית דאבל דין לרכב שאינו אנדרואיד או אפילו מערכת סינגל דין (DIN 1) רדיו דיסק או מערכת מולטימדיה לרכב סינגל דין.

לא נקבע סטנדרט לגבי מימד העומק של המערכת. בפועל יצרני מערכות מולטימדיה לרכב חדש, התאימו את המערכת, למבנה ועומק הדשבורד המתוכנן של הרכב. מכאן השונות הרבה והגיוון הרב אשר קיימים במימד העומק של מערכות המולטימדיה.

כאמור, עומק הפתח או עומק מערכת מולטימדיה דאבל דין, עשוי להשתנות מיצרן ליצרן. על מנת להתאים לכם מערכת חדשה מומלץ לבדוק עם משווק ותיק אשר עוסק גם בהתקנות כמו רדיו סיטי את אפשרות ההתאמה של המערכת לרכבכם.

אנו ברדיו סיטי מכירים מקרים רבים בהם נרכשה מערכת דאבל דין לרכב, מערכת מולטימדיה אנדרואיד חדישה ומשוכללת אולם התגלע קושי בתהליך ההתקנה בשל אי התאמה בולט בין עומק הפתח בדשבורד לעומק המכשיר.

לעיתים ניתן לבצע התאמה בעזרת מתאמים סטנדרטיים, שבמקרים מסוימים מסופקים עם מערכת המולטימדיה, אך במקרים אחרים נדרש ידע היכרות וניסיון רב על מנת לבצע התקנת מערכת מולטימדיה לרכב באופן שאינו פוגע במראה תא הנוסעים.

ניתן לשלב בקריאת התקנה של דאבל דין אנדרואיד גם התקנה של אביזרי רכב נוספים כגון שלט הגה אוניברסלי לרכבמצלמות DVR לרכב / מצלמת תיעוד לרכב ועוד.

מערכת מולטימדיה דאבל דין - מכירה, התקנה ותיקונים. רדיו סיטי מספקת שירות מכירה והתקנת אביזרי רכב בפריסה ארצית באתר הלקוח. כולל התקנת מערכת מולטימדיה לרכב ושירות תיקונים למערכת מולטימדיה לרכב. לפרטים על דאבל דין, מכירות והזמנת התקנה - 050-408-4768 או דרך צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת אביזרים למשאיות ונגררים

קרא עוד

אביזרים והתקנות לרכב

קרא עוד

החלפת מערכת מולטימדיה לרכב

קרא עוד

מולטימדיה לרכב אנדרואיד

קרא עוד

דאבל דין לרכב אנדרואיד

קרא עוד

מערכת מולטימדיה דאבל דין

קרא עוד

מולטימדיה לרכב עם waze

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית ולעגלה

קרא עוד

התקנת מצלמות רוורס אלחוטיות

קרא עוד

חיישני רוורס וקידמיים למשאית

קרא עוד

חיבור כבל AUX וכבל USB

קרא עוד

מתאם ביפים לשלט מקורי לרכב

קרא עוד

טיפים

קרא עוד

קאיה, התקנת מערכת מולטימדיה

קרא עוד

מצלמת דרך לרכב

קרא עוד

כלי עבודה למתקינים

קרא עוד

רמקולים לסירות

קרא עוד

חשיבות כלי העבודה

קרא עוד

תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

קרא עוד