תוספת מתאם ביפים למערכת נעילה מרכזית

מתאם ביפים לשלט רכב מקורי

רדיו סיטי - אביזרי רכב - מציגה לכם מוצר חדש ומהפכני - מתאם להפעלת התראה בעת פתיחה ונעילה עם שלט הרכב. מערכת מתאם ביפים לשלט מקורי מתאימה לכל סוגי הרכב בהם קיימת נעילה מרכזית. שירות התקנה מהירה בבית הלקוח. לפרטים והזמנות פנו לטלפון - 050-4084768

שדרוג מערכת הנעילה הקיימת - מתאם ביפים לשלט רכב מקורי

מתאם ביפים לשלט מקורי לרכבמערכת לתוספת התראת צפירה בהפעלת כפתור נעילה או פתיחה בשלט הרכב המקורי על מנת לאפשר לנהג לוודא גם מרחוק שהרכב במצב נעול או פתוח. זהו מוצר אוניברסלי אשר ניתן להתקנה על כל סוגי הרכבים בהם קיימת מערכת נעילה בשלט רחוק.

המערכת מגיעה עם מנגנון התראה (צופר/סירנה) אשר מופעל ברגע שלוחצים על כפתור הנעילה והפתיחה של השלט רחוק. התוצאה היא התראה יחידה לנעילת הרכב והתראה כפולה לפתיחת הדלתות.

רדיו סיטי מתמחים בהתקנת אביזרי רכב בבית הלקוח. ניידת השירות שלנו תגיע אליכם תוך זמן קצר תתקין מתאם ביפים לשלט המקורי של רכבכם. ניתן להזמין מערכת זאת לכל סוגי הרכבים בהם מותקנת מערכת נעילה מרכזית או להוסיף מערכת זאת כאשר אתם מזמינים מערכת נעילה להתקנה על ידי רדיו סיטי.

מתאם ביפים לשלט מקורי הינו מוצר חדש ומהפכני, אשר מאפשר לנו להתקינו בכל רכב אשר בו קיימת מערכת נעילה מרכזית עם שלט (כיום כמעט כל רכב מגיע עם מערכת זאת).

מתאם ביפים לשלט רכב מקורי - תוספת נוחיות משמעותית

במרבית הרכבים החדשים (גם רכבי יוקרה). לא מותקנת מערכת אשר מתריעה לנהג על מצב הנעילה והפתיחה של דלתות הרכב. כיום טווח ההפעלה של השלטים גדול ביותר, אך במרבית הרכבים לא ניתן לשמוע מרחוק את פעולת הנעילה והפתיחה שמבצעים עם השלט.

בחלק מהרכבים מלווה פעולת הנעילה והפתיחה של מערכת הנעילה המרכזית בסימון עם הבהוב של אורות הרכב. וכאשר הרכב פתוח לעיתים אף נדלק האור בתוך הרכב. זהו מצב בעייתי כאשר חונים בחוץ ונמצאים במרחק מהרכב. בשעות היום לא ניתן לדעת אם דלתות הרכב נעולות בהתאם ללחיצה על השלט (או פתוחות). בשעות היום יש קושי להבחין מרחוק בהבהוב אורות הרכב.

לוודא מרחוק נעילה ופתיחה בעזרת - מתאם ביפים לשלט מקורי

ההתראה הקולית אשר נלווית לפעילות הנעילה והפתיחה של הרכב לאחר ההתקנה. פעולות אשר מבוצעות עם השלט, לעיתים ממרחק כאשר הרכב מחוץ לשדה הראיה. אפילו כאשר לא ניתן להבחין ברכב. עדיין ניתן לעקוב ולוודא כי הפעולה הרצויה מתרחשת. ואם בכוונתנו לנעול את הרכב הוא נעול ולהפך.

רדיו סיטי מציעה לכם שדרוג תמידי של מערכות מקוריות ברכב. תהליך התקנה מהיר המבוצע על ידי טכנאי התקנות של רדיו סיטי. במקום ובזמן הנוחים לכם. ניתן לצרף התקנת מתאם ביפים לשלט מקורי להחלפת קודנית לרכב

או להתקנת אביזרי רכב נוספים כגון מערכת מולטימדיה לרכב, חיישני רוורס, מרימי שמשות  ועוד

לקבלת פרטים נוספים. ייעוץ, הצעות מחיר, והזמנה. כולל קביעת מועד ויעד התקנה מועדף עליכם צרו עמנו קשר בטלפון - 050-4084768 או דרך צור קשר באתר.


לחץ על התמונה להגדלה

מידע נוסף:

התקנת אביזרים למשאיות ונגררים

קרא עוד

אביזרים והתקנות לרכב

קרא עוד

החלפת מערכת מולטימדיה לרכב

קרא עוד

מולטימדיה לרכב אנדרואיד

קרא עוד

דאבל דין לרכב אנדרואיד

קרא עוד

מערכת מולטימדיה דאבל דין

קרא עוד

מולטימדיה לרכב עם waze

קרא עוד

התקנת מצלמות למשאית ולעגלה

קרא עוד

התקנת מצלמות רוורס אלחוטיות

קרא עוד

חיישני רוורס וקידמיים למשאית

קרא עוד

חיבור כבל AUX וכבל USB

קרא עוד

מתאם ביפים לשלט מקורי לרכב

קרא עוד

טיפים

קרא עוד

קאיה, התקנת מערכת מולטימדיה

קרא עוד

מצלמת דרך לרכב

קרא עוד

כלי עבודה למתקינים

קרא עוד

רמקולים לסירות

קרא עוד

חשיבות כלי העבודה

קרא עוד

תיקון מערכות מולטימדיה לרכב

קרא עוד

שירותי קצין בטיחות בתעבורה

קרא עוד