גלריית תמונות - התקנת מערכות מולטימדיה
לצפייה בגלרייה של מערכות מולטימדיה לרכב לחץ כאן


רדיו סיטי - התקנה מקצועית של מערכת מולטימדיה לרכב באתר הלקוח. ניידות התקנה בפריסה ארצית. תמונות של מערכות מולטימדיה שונות לרכב, ניתן להתרשם ולהזמין התקנת מערכת מולטימדיה לרכב או שדרוג מערכת קיימת לכל סוגי הרכבים.


אנו מציעים לכם שירות התקנות מולטימדיה לרכב לחברות, ארגונים, ציי רכב ובעלי רכבים פרטיים. שדרוג מערכות מולטימדיה קיימות על יד הוספת אביזרי רכב כגון מצלמות רוורס, מגברים לרכב, ומערכות אודיו מתקדמות לרכב. ניתן להחליף מערכת מולטימדיה לרכב מקורית גם ברכבים חדשים למערכת מולטימדיה לרכב אנדרואיד המאפשרת מגוון שימושים רחב כגון הוספת רמקולים תלויים למשענת ראש וכו.


טכנאי רדיו סיטי מתמחים בביצוע כל ההתאמות הנדרשות לצורך הטמעת מערכת מולטימדיה לרכב, באופן שהמערכת משתלבת בדומה למערכת המקורית של הרכב. אנו מספקים לכם את כל המתאמים הנדרשים ומתחברים ישירות לחיווט הקיים ברכב ללא צורך בביצוע ניתוק של חוטים.


שימו לב. ניתן לצרף לקריאת התקנה למערכת מולטימדיה לרכב התקנה של אביזרי רכב נוספים כגון מרימי שמשות לרכב, חיישני רוורס, מצלמות רוורס ועוד.


לפרטים נוספים. ייעוץ בבחירת מערכת מולטימדיה לרכב שלכם, הצעות מחיר וקביעת מועד ומקום המתאים לכם לביצוע ההתקנה. צרו קשר בטלפון - 050-4084768. נשמח לעמוד לשירותכם.

גלריותנוספות

חיישני רוורס

לחץ למעבר לגלריה

מערכות מולטימדיה

לחץ למעבר לגלריה

מצלמות רוורס

לחץ למעבר לגלריה