מרימי שמשות לרכב

רדיו סיטי - התקנת מרימי שמשות לרכב, לכל סוגי הרכב, מרימי שמשות מקוריים או תואמים לכל הרכבים הנעים על כבישי ישראל, טכנאי התקנה מקצועיים בעלי ניסיון

שירות התקנה בבית הלקוח בפריסה ארצית של מרימי שמשות לרכב 050-4084768


מרימי שמשות למאזדה 3 2020

מרימי שמשות למאזדה 3 שנת 2020 לשילוב במערכת הנעילה של הרכב עם השלט רחוק. שילוב והטמעה של מרימי השמשות למאזדה 3 מודל 2020 באמצעות שקע תקע מקורי למניעת תקלות חשמליות עתידיות. שירות התקנת מרימי שמשות בבית הלקוח בפריסה ארצית
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות ליונדאי טוסון

מרימי שמשון ליונדאי טוסון מותאמים להתקנה לפי הכנות של היצרן. ללא צורך בחיתוך חוטים. התחברות למערכת החשמל של הרכב בעזרת תקע שקע. להתחברות ישירה ומהירה ללא סכנה לקצרים.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות לסקודה רפיד

ערכת התקנה תקנית למרימי שמשות לסקודה רפיד . מוכן להתקנה על הכנה מקורית של יצרן הרכב ללא צורך בחיתוך חוטים. התחברות למערכת האלקטרונית של הרכב בחיבור מהיר של שקע, תקע. להתקנה באתר הלקוח, צור קשר לתיאום התקנה.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות למאזדה CX5

מרימי שמשות איכותיים למאזדה CX5 מותאמים להתקנה על בסיס הכנה של יצרן הרכב . התחברות תקנית של תקע, שקע, למערכת החשמל של הרכב ללא צורך בחיתוך חוטים.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות לקאיה ספורטאז`

מרימי שמשות לקאיה ספורטאז` - Kaia Sportage מיועדים להתקנה וחיבור ללא חיתוך חוטים. התחברות למערכת האלקטרונית של הרכב על ידי שקע, תקע ייעודיים. מותאם להכנת יצרן לאביזר איכות זה.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות למזדה 3

מרימי שמשות איכותיים לחיבור תקע שקע ללא חיתוך חוטים. מותאם להכנות מקוריות שנעשו על ידי היצרן הרכב. התחברות למערכת החיווט המקורית כולל כפתורי הפעלה מותאמים.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות למיצובישי אוטלאנדר

מרימי שמשות למיצובישי אוטלאנדר Mitsubishi Outlander בהתאמה מלאה להתקנה ברכב ללא צורך בחיתוך חוטים חיבורי תקע שקע לחיווט המקורי של הרכב מרימי שמשות איכותיים במחירים מצוינים.
לפרטים נוספים לחץ כאן


מרימי שמשות לטויוטה

מרימי שמשות תואמים למקוריים לרכבי טיוטה קורולה, טויוטה הילנדר, טויוטה קאמרי, טויוטה RAV4, טויוטה ניו וויוס ועוד. ערכת התקנה תקנית מותאמת להתמאה ברכב לפי הכנת היצרן. התקנה איכותית ומקצועית ללא חיתוך חוטים. שירות באתר הלקוח.
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

מרימי שמשות לרכב, מקוריים ותואמים - לסגירה בו זמנית של כל החלונות

לרכבים כגון: טיוטה, סקודה, מיצובישי, יונדאי, מאזדה, קאיה. התאמה מקורית למודלים משנתונים שונים. לבדיקת התאמה וקביעת מפגש התקנה צור קשר וטכנאי רדיו סיטי יגיעו אליך בזמן ובמקום הנוחים לך ללא צורך לשבור את שגרת יומך והלו"ז שלך.
כל מרימי שמשות לרכב של רדיו סיטי, תואמים למרימי השמשות מקוריים. התקנה בהתאמה להכנות תקניות של יצרני הרכב. התקנה ללא חיתוכי חוטים וחיבור למערכות החשמל של הרכב רק בשקעים ותקעים ייעודיים.

בעת נעילת הרכב, סגירת השמשות מושהה, מרימי שמשות לרכב יפעלו אוטומטית לאחר נעילת הרכב ואז מתבצעת סגירה החלונות. מרימי השמשות לרכב פועלים בו זמנית וכל החלונות נסגרים יחד

הוספת מרימי שמשות לרכב ברכבים חדשים

כיום מרימי שמשות לרכב הנו אביזר המותקן כמעט בכל רכב איכותי גם אם אינו ברמת הגימור המפוארת ביותר. במקרים מסוימים מותקנים מרימי שמשות לרכב רק בחלונות של הדלתות הקדמיות.  גם ברכבים הפחות מפוארים, העממיים (בעיקר רכבי הליסינג וההשכרות) לא מותקנים מרימי שמשות לרכב, אולם כמעט בכולם, קיימת הכנה מובנת, המאפשרת התקנת מרימי שמשות אלקטרוניים מקורים באמצעות מתקינים מקצועיים.
רדיו סיטי מספקת לך ערכות תקניות ייעודיות לרכבים השונים על פי היצרן, הדגם ושנת היצור. טכנאי רדיו סיטי מיומנים בהתקנת מרימי שמשות במגוון רחב של רכבים (פרטיים, רכבי שטח, ועוד). אנו מספקים אך ורק מרימי שמשות לרכב בהתאמה מקורית, המאפשרת התקנה ללא צורך באלתור תוך שמירה על מערכת החשמל המקורית והתחברות אך ורק לנקודות החיבור המקוריות שהוכנו ע"י יצרן הרכב.
התקנה באופן זה מבטיחה את תקינות מערכות החשמל השונות של הרכב וכן שמירה על פעולתם התקינה של מרימי השמשות לאורך זמן.

התקנת מרימי שמשות לרכב מקוריים להתאמה מירבית

רדיו סיטי מספק מרימי שמשות למגוון רחב של רכבים מיצרנים שונים ושנת יצור שונה.
בכל מקרה אנו נתאים לך את ערכת ההתקנה המותאמת לרכבך. טכנאי החברה המיומנים יגיעו אליך לבית או למקום העבודה ויבצעו את ההתקנה מבלי לפגום בשגרת יומך.

לתיאום מועד ומקום ההתקנה הנוחים לכם ולכל שאלה בנושא מרימי שמשות צרו עמנו קשר בטלפון - 050-4084768, נשמח לעמוד לרשותכם.

לבדיקת התאמה לרכבך צור קשר

בטלפון - 050-6794904

שלום וברכה. קיבלתי שירות מהעובדת מיטל , הטיפול היה אדיב ומסור.

שירות מהעובדת מיטל , הטיפול היה אדיב ומסור.
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.