מצלמות DVR לרכב / מצלמת תיעוד לרכב

רדיו סיטי - שירות מכירה והתקנה של מצלמות DVR לרכב. התקנה באתר הלקוח של מצלמת תיעוד לרכב באיכות גבוהה.

לרשותכם מספר דגמים של מצלמת רכב full hd אשר מהוות את "הקופסה השחורה" של פעילות הרכב. dvr לרכב מאפשר שחזור מלא של הדרך. לבירור פרטים הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד ומיקום להתקנת מצלמת תיעוד לרכב שלכם. לתיאום צרו עמנו קשר

בטלפון 050-4084768 או דרך צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.


מצלמת תיעוד לרכב SMARTBOX

מצלמת תיעוד לרכב המיועדת להצמדה לשמשה הקדמית. איכות צילום Full HD כולל אפשרות צילום לילה
לפרטים נוספים לחץ כאן


מצלמת דשבורד לרכב Dash Cam

מצלמת תיעוד לרכב באיכות צילום - FULL HD מתאימה למרבית הרכבים. למצלמה מסך מובנה והיא תואמת כרטיס זיכרון סטנדאטי
לפרטים נוספים לחץ כאן


מצלמה FULL HD DVR אקסטרים

כולל אביזרים דגם M-PRO צבע אדום או שחור
לפרטים נוספים לחץ כאן


DVR דגם X10 FULL HD

מצלמת דרך לרכב מבית SEEON המצויידת במיקרופון וספיקר מובנים.
לפרטים נוספים לחץ כאן


עמודים נוספים: 1

התקנת מצלמות dvr לרכב - רדיו סיטי

רדיו סיטי מספקת לכם מגוון מצלמות DVR לרכב. מצלמת דשבורד לרכב או מצלמה המותקנת בצמוד למראה. מצלמות תיעוד לרכב אשר מאפשרות לכם שמירה של רקורד הנסיעה ושחזורה גם בזמן אמת. מצלמות dvr לרכב מצוידות בכרטיס זיכרון אשר מאפשר לכם לשלוף מהזיכרון, ללא מאמץ את פרטי הנסיעה. לרשותכם מצלמות עם עדשה כפולה (מצלמת רכב דואלית), או עדשה יחידה וכן מצלמות תיעוד לרכב באיכות צילום 4K, מצלמת רכב full hd וכן hd dvr לרכב. חשוב לציין כי ככל שאיכות הצילום גבוהה יותר (4K) כאשר נעשה שחזור הוא יהיה בהיר ועשיר יותר בפרטים.

לבירור פרטים הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד ומיקום להתקנת מצלמות dvr שלכם. צרו עמנו קשר בטלפון 050-4084768 או דרך צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

רדיו סיטי מציעה לכם שירות מכירה והתקנה של מצלמות DVR לרכב בפריסה ארצית באתר הלקוח. צרו עמנו קשר להתייעצות ופרטים על מצלמת תיעוד לרכב שלכם בהתאם לצורכיכם והתקציב העומד לרשותכם. אנו נתאים את עצמנו למקום והמועד הנוח לכם להתקנה.

למה להתקין מצלמות תיעוד לרכב?

כיום מקובל להתקין מצלמות DVR לרכב לשם הגנה על הרכב עצמו וכן לצורכי תיעוד הדרך ושיחזור במקרה של תאונה או לצורכי עמידה מול רשויות החוק. מצלמות בעלות עדשות כפולות (מצלמת רכב דואלית), מאפשרות תיעוד בו זמנית הן של העדשה הפונה לחזית הרכב והן של העדשה הפונה אחורה לכיוון הנהג ואחורי הרכב. חלק מהמצלמות מתעדות בזמן אמת גם את הקול כך שבמקרה הצורך ניתן להשתמש בצילום לצרכי אישוש טענותיו של הנהג בצדקתו או להוכיח כי התרשל בנהיגתו.

כיום קיימות מצלמות תיעוד לרכב אשר משמשות גם כחלק מאמצעי ההגנה נגד גניבת הרכב. מצלמות אלה מקושרות ומשדרות אל מחוץ לרכב נתונים רלוונטיים על מנת לשמור על הרכב.

בחירת מצלמת dvr לרכב

מצלמת דש בורד לרכב

או מצלמה נצמדת לשמשה?

לפני שתחליטו על איכות מצלמת תיעוד לרכב שלכם זיכרו כי יש שני סוגים של מצלמות dvr לרכב. מצלמת דשבורד לרכב או מצלמה אשר מוצמדת למראה במקום אשר לא ייפגע בשדה הראייה שלכם. התקנת מצלמת תיעוד לרכב אמורה לאפשר לשחזר את מהלך הנסיעה אך יש להימנע ממצב בו מיקום שגוי של המצלמה יכול לפגום באיכות הנהיגה בשל צמצום שדה הראיה.

מפעילי ניידות ההתקנה של רדיו סיטי הינם בעלי הסמכה וניסיון רב שנים כך שיוכלו לבצע את התקנת מצלמת ה-dvr לרכב כך שהמצלמה לא מהווה גורם מפריע לשדה הראייה.

בין אם תבחרו מצלמת דשבורד לרכב או מצלמה המותקנת על שמשת הרכב מפיעלי ניידות ההתקנה של רדיו סיטי ימצאו את המיקום המתאים ביותר על מנת להפיק ממצלמת התיעוד את המירב.

סוגי מצלמות תיעוד לרכב

כאמור המשתנים החשובים ברכישת מצלמות תיעוד לרכב הם איכות הצילום, זווית צילום, האם המצלמה כוללת מסך או לא. כיווני צילום האם זאת מצלמת רכב דואלית, עדשת צילום דו כיוונית או מצלמה עם עדשה יחידה. האם זהו סט מצלמוות המותקנות אחת מלפנים ואחת בשמשה האחורית של הרכב וכו`.

נקודה חשובה כמובן היא איכות הצילום, HD או FUL HD או 4K אנו ברדיו סיטי ממליצים על מלצמות תיעוד ברף הגבוהה של הרזולוציה על מנת להבטיח שחזור מדוייק במידת הצורך.

יש להתייחס גם לנפח וסוג האחסון של המצלמה והאם היא תואמת לכרטיסי הזכרון הסטנדרטיים. האם נדרש אתחול כרטיס זיכרון או שזאת מצלמת DVR לרכב TAT ללא צורך באתחול (פירמוט) כרטיס זיכרון.

לרשותכם מספר דגמים של מצלמות תיעוד לרכב. מצלמת dvr לרכב full hd אשר מהוות את "הקופסה השחורה" של פעילות הרכב. hd dvr לרכב מאפשר שחזור מלא של הדרך.

ניתן לשלב בהתקנת מצלמת תיעוד לרכב גם התקנת אביזרי רכב נוספים כגון מערכת מולטימדיה לרכב, חיישני רוורס, מרימי שמשות לרכב ומגוון רחב של אביזרי רכב מבית רדיו סיטי. צרפו להתקנת מצלמת תיעוד לרכב כל אביזר רכב שתבחרו.

לבירור פרטים הצעות מחיר, הזמנות וקביעת מועד ומיקום להתקנת מצלמות dvr שלכם. צרו עמנו קשר בטלפון 050-4084768 או דרך צור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

תודה לכם רדיו סיטי בהחלט בחירה נכונה!

לירן מנשה רכב איסוזו די מקס
עבור להמלצה

עבור לכל ההמלצות

צפייה במצלמות הרכב בשידור חי
הילה1 - ערכת הקלטה ומעקב לרכבים

מערכת מצלמות מקיפה הכוללת 4 מצלמות + מערכת GPS + הקלטה על דיסק קשיח + צפייה מרחוק במצלמות הרכב און ליין.

מוצר חדש
Gps Tracker - מכשיר מעקב לרכב

01.
מכשיר מעקב לרכב.
02.
Gps Tracker.
03.
עם או בלי סוללת גיבוי.
04.
פרטים נוספים טלפונית.